Víza: 234 703 187
Po–Pá 8–18 hod
Zájezdy: 841 111 117
Po–Pá 8–18 hod
Letenky: 841 133 266
Denně 6–20 hod

Doprava na letiště

Vlakem – komfortně z celé ČR

Koupili jste si levné letenky a teď přemýšlíte, jak se v klidu a beze stresu dostat na letiště? Pojeďte s námi vlakem. Jak na to? Stačí napsat na letuska@asiana.cz. Odpoví vám naši milí koordinátoři a vystaví voucher. Následně si voucher vyměníte na pokladně za jízdenku. Jednodušeji už to opravdu nejde.

 • Cena za dopravu z Čech je 250 Kč a z Moravy 500 Kč
 • Voucher je nutné objednat nejpozději 3 dny před odletem.

 

Podmínky dopravy na letiště Praha

Autem – parkování není problém

Dáváte přednost pohodlí dopravy vlastním automobilem? Zaparkujte na GO parkingu – prvním hlídaném parkovišti na Letišti Václava Havla. Vyzkoušejte nejmodernější parkování v těsné blízkosti letiště pouhé 2 km od terminálu. Své parkovací místo za zvýhodněné ceny si můžete také jednoduše objednat sami přes online systém, který najdete zde.

Taxíkem – maximální komfort

Ze zkušenosti víme, že pohoda při cestování je velmi důležitá. Ve spolupráci se společností Modrý anděl jsme pro vás připravili přepravu taxíkem na Letiště Václava Havla a zpět. Při objednání stačí nahlásit heslo LETUŠKA a řidiči se prokázat platnou letenkou. Vaše cesta bude stát pouze 16 Kč/km. Objednávat můžete na telefonním čísle 737 222 333.

Veřejnou dopravou

Na letiště vás také dopraví autobusy od metra Dejvická, Zličín nebo Nové Butovice. Pokud jste se rozhodli využít MHD, nechte si dostatečnou časovou rezervu. Jsou tu velmi časté dopravní zácpy.

 

Podmínky akce doprava na letiště vlakem ČD

 • Poukázku na dopravu lze objednat pouze s platnou letenkou zakoupenou online na www.letuska.cz a  vystavenou společností Asiana, spol. s r.o.
 • Poukázku je možné za jízdní doklad vyměnit buď v pokladně ČD ve vaší železniční stanici, nebo přímo ve vlaku, přičemž je nutné uskutečnit první úsek cesty vlakem ČD z vaší železniční stanice do stanice Praha, Hlavní nádraží. Při výměně poukázky za cestovní doklad je nutné předložit platnou letenku nebo voucher zájezdu.
 • Cestu z vaší stanice je nutné uskutečnit den před odletem nebo v den odletu. Zpáteční cestu je pak nutné uskutečnit do 21 dní od využití prvního úseku cesty.
 • Poukázky platí pro jízdu ve 2. vozové třídě.
 • V případě zaslání poukázky poštou (doba doručení min. 3 dny) nenese společnost Asiana odpovědnost za včasné doručení ani případnou ztrátu poukázky.
 • Na cestujícího se plně vztahují tarifní a smluvní přepravní podmínky ČD a jízdní doklad vydaný na Poukázku na přepravu platí v plném rozsahu jako jízdní doklad vydaný dle tarifu TR 10, který byl zaplacen v hotovosti s výjimkou možnosti návratku jízdného. Z vyzvednuté jízdenky nebude vyplácen návratek ani z části jízdného u pokladní přepážky ČD.
 • Poukázku na přepravu je možné uplatnit ve všech vlacích ČD, také ve vlacích SC Pendolino s nutností zakoupení povinné místenky SC.
 • Místenka není součástí Poukázky na přepravu.
 • Jakékoliv znehodnocení poukázky opravňuje pověřeného zaměstnance ČD, a. s. k nepřijetí tohoto dokladu.