Levné letenky do Kodaně od 2757 

Domov malé mořské víly
Dopravce
  • Více možností

Letenky Praha - Kodaň za akční cenu od 2757

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 2757
  • z Vídně od 4331

Vyberte datum letu

Praha - Kodaň
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

2757

Kodaň v magazínu Letušky

Kodaň slaví, buďte u toho! Dánská královna oslaví 75. narozeniny.

Dánská královská rodina patří mezi nejstarší na světě, její historie sahá až 1000 let zpět. Její veličenstvo královna Margrethe, tedy Markéta II., je dánskou panovnicí již od roku 1972. A v dubnu oslaví 75. narozeniny. Taková oslava je příležitost k návštěvě Kodaně. Metropole bude jiná než obvykle – oděná ve slavnostním hávu.

Přečíst článek

Základní informace Kodaň

Během jara se okolí města a město samo pod přívalem slunečních paprsků zelená a pozorujeme květiny nejrůznějších barev v moderních uličkách propojených s historickými památkami. Centru vévodí zábavní park Tivoli, založený už na konci 19. století.

Nejlevnější letenky

Pokud si objednáte nejlevnější letenku do Kodaně, do přístavu obchodníků, jak jí občas přezdíváme, budete mít možnost navštívit veliké množství muzeí, parků a architektonických perel, což jistě vyváží převážně mírnější teploty během celého roku.

letenky

Letenka do Kodaně vás přenese na největší skandinávské letiště Kastrup. Kodaň je regionální centrum podnikání, kultury, medií a vědy. Kodaň je údajně město s nejkvalitnější životní úrovní a nejšetrnějším přístupem k přírodě na světě.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou