Víza: 234 703 187
Po–Pá 8–18 hod
Zájezdy: 841 111 117
Po–Pá 8–18 hod
Letenky: 841 133 266
Denně 6–20 hod

Fly & Drive / USA – Los Angeles

Zhýčkané Los Angeles

Los Angeles vás okouzlí stylem i manýrami filmové hvězdy. V Americe, snad kromě New Yorku, není slavnější město. Vyzvedněte si hned na letišti auto a prozkoumejte každičký kousek. Díky programu FLY & DRIVE objevíte místa, na která byste se jinak nedostali. Letenka s veškerými poplatky a týdenní pronájem automobilu vás přijdou na neuvěřitelných 19 300 Kč.

Co je to FLY & DRIVE?

FLY & DRIVE je jedinečná kombinace letenky a pronájmu automobilu kdekoliv po světě. Umožní vám poznat celou zemi, bez nutnosti vázat se na místní dopravu. Rozhodněte se, kdy a co chcete vidět sami. Poznejte, jak chutná svoboda. Zvolte FLY & DRIVE.

Filmová tour po LA

Zajeďte se podívat do filmových studií Universal Studios. Najdete tu zábavní park věnovaný filmům. Zjistíte, jak vznikají speciální efekty, nebo potkáte dinosaury v Jurském Parku. Potom zaparkujte u chodníku slávy a porovnejte obtisky dlaní slavných filmových hvězd s těmi svými. Filmovou tour ukončete fotkou s nápisem HOLLWOOD. Existuje snad ikoničtější symbol LA?

Aktivní dovolená v Los Angeles

Milujete sport? Zajeďte se kouknout na zápas LA Lakers, jednoho z nejslavnějších klubů NBA. Celebrity jsou v ceně lístku. Už máte z řízení ztuhlá záda? Protáhněte si je na Venice Beach. Nejpopulárnější jsou jogging, ježdění na skateboardu nebo in-linech.

Shop till you drop

Rodeo Drive by byla škoda jenom projet. Nakupovala tu i Julia Roberts v Pretty Woman. Nakupování vás nebaví? V Anderson Court začne. je to jediné nákupní centrum, které kdy navrhl slavný architekt Frank Lloyd Wright.

Tipy, kam si udělat výlet: Disneyland a dál

Byla by škoda zůstat jenom v LA. Pouhých 45 minut jízdy odtud je Disneyland. Splňte dětem sen a vezměte je za Mickey Mousem. Nebo splňte sen sami sobě a projezděte celé východní pobřeží křížem krážem. Nedaleko je San Francisco, nebo Las Vegas. Najdete tu nádherné pláže omývané Pacifikem, nebo rozsáhlé přírodní rezervace. Vyberte si FLY & DRIVE a poznejte opravdovou chuť Ameriky.

Objednávka Fly & Drive