Víza: 234 703 187
Po–Pá 8–18 hod
Zájezdy: 841 111 117
Po–Pá 8–18 hod
Letenky: 841 133 266
Denně 6–20 hod

Fly & Drive / USA – Miami

Přehnanější, barevnější, kýčovitější Miami

Morris Lapidus, floridský architekt jednou řekl: „Méně není více…Když máte rádi zmrzlinu, proč zůstat jenom u jednoho kopečku? Dejte si dva. Tři. Přes míru není nikdy dost.“ Takové je Miami. Všechno je tu větší, přehnanější, barevnější, kýčovitější. Ostře barevné Art Deco, platinové blondýny, jak vystřižené z Baywatch, NHL vedle palmového háje, latinsko-americké femme fatale, surfaři a hipsteři. Využijte program FLY & DRIVE a projezděte Miami křížem krážem.

Co to je FLY & DRIVE?

FLY & DRIVE je jedinečná kombinace letenky a pronájmu automobilu kdekoliv po světě. Umožní vám poznat celou zemi, bez nutnosti vázat se na místní dopravu. Rozhodněte se, kdy a co chcete vidět sami. Poznejte, jak chutná svoboda. Zvolte FLY & DRIVE.

Poznejte americké Art Deco

Stáhněte střechu a obdivujte Art Deco architekturu, která Miami tolik proslavila. Newyorští architekti Henry Hohauser a Murray Dixontu tu radikálním designem hotelu Imperial spustili ve 30. a 40. letech minulého století povodeň, která zaplavila celou čtvrť. Dnes tu najdete přes 800 budov postavených v tomto stylu.

Surfování v Miami

Nenašli jste tu správnou vlnu? Kousek odtud najdete South Beach. Ta je rájem pro všechny surfaře. Najdete je tu bojovat s vodním živlem od úsvitu do soumraku. Nenašli jste tu správnou vlnu? Naložte surf na střechu a odjeďte na některou z pláží za městem.

Odcestujte na Kubu, a přitom zůstaňte ve městě

Kolem ulice Calle Ocho najdete Malou Havanu. Město ve městě, jako vystřižené z nahrávek Buena Vista Social Club. Staříci na houpacích židlích kouří doutníky tlustší než tři prsty, lepé slečny se vlní do všudypřítomného latinsko-amerického rytmu a občas tu projede obrovský Cadillac.

Tipy, kam si udělat výlet: Everglades National Park

Využijte toho, že máte auto a udělejte si výlet do Everglades National Park. Najdete tu bažiny s krokodýly, nebezpečné hady i nesčetné druhy ptactva. Zvolte FLY & DRIVE a prožijte nečekané.

Objednávka Fly & Drive