Levné letenky do Marseille od 4190 

Dopravce
  • Více možností

Letenky Praha - Marseille za akční cenu od 4190

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 4190
  • z Vídně od 4476

Vyberte datum letu

Praha - Marseille
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

4190

Základní informace Marseille

Z tohoto jihofrancouzského kosmopolitního přístavu pocházel například Arthur Rimbaud, Marcel Pagnol nebo žijící fotbalová legenda Zinedine Zidane. Na nedalekých Frioulském souostroví nadohled pevniny se nachází hrad slavného hraběte Monte Cristo.
Můžete si sami zahrát pétanque, zajít na Olympique Marseille nebo festival tance. Udělejte si levnou letenkou do Marseille radost a zažijte, jak město šumí – mořem, francouzštinou, jachtami či krásnými auty. Francouzská dokonalost v celé své kráse.

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenka do Marseille vás nadchne, Marseille je spojeno lodní dopravou se Středomořím, TGV s Lyonem a Paříží. Procestujte okolí města půjčeným autem nebo vlaky, jeďte na výlet po pobřeží nebo najděte kapitána, který vás povozí na své bárce. Pro někoho je Francie Provence. Provence je Marseille. Všechna nejnádhernější francouzská klišé v podobě levandulových zákoutí, středomořské kuchyně, dlouhého stolování s drobečky všude od těch nejlepších baget spatříte právě s letenkou do Marseille.

Důležité kontakty

Velvyslanectví ČR je v Paříži. Důležitá telefonní čísla: 15 první pomoc, 17 policie, 18 hasiči, 112 evropské číslo pohotovostní služby. Ve Francii se lékařské ošetření platí přímo lékaři, který vystaví potvrzení o ošetření tzv. „Feuille de Soins„.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
letenky
již od 4638
letenky
již od 2921