Administrativní pracovník/ce

Praha

Administrativní pracovník/ce – Praha

Preferujete stabilní zázemí a zavedenou firmu? Jste pečliví a pracovití? Potom hledáme právě vás.

Pracovní náplň:

  • Zpracování administrativní agendy,
  • podpora výkonného týmu prodejců letenek,
  • denní kontrola tržeb a uzávěrek,
  • evidence výdajů, plateb, obratů a zpracování reportů,
  • komunikace s klienty na pobočce.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ,
  • znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook),
  • vynikající organizační schopnosti,
  • výborné komunikační schopnosti a vystupování,
  • samostatnost, smysl pro odpovědnost,
  • smysl pro detail a plánování.

Výhodou:

  • Znalost cizího jazyka,
  • znalost systému ABRA,
  • předchozí zkušenosti na podobné pozici.

Nabízíme

  • HPP, nástup možný ihned,
  • práci pro známou společnost patřící k lídrům ve svém oboru,
  • možnost osobního rozvoje v oblasti cestovního ruchu,
  • kreativní a různorodou náplň práce,
  • firemní benefity.

Pokud vás pracovní pozice zaujala, pošlete prosím životopis na adresu kariera@letuska.cz