Letenkář/ka

Praha

Letenkář/ka – Praha

Preferujete stabilní zázemí a zavedenou firmu? Ovládáte rezervační systém Amadeus? Potom hledáme právě vás.

Pracovní náplň:

  • Vystavování a prodej letenek,
  • rezervace hotelů, jazykových pobytů, pronájem aut,
  • práce s rezervačním systémem Amadeus a Galileo,
  • práce s rezervačními systémy Travco, GoGlobal, Octopus,
  • přímý kontakt se zákazníky.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s rezervačním systémem Amadeus,
  • minimálně SŠ vzdělání,
  • dobrá znalost angličtiny výhodou,
  • komunikativnost, úsměv a ochotu učit se novým věcem,
  • chuť do práce.

Nabízíme

  • Práci v příjemném kolektivu,
  • vstřícné pracovní prostředí,
  • pravidelné firemní akce,
  • velmi dobré platové ohodnocení,
  • hlavní pracovní poměr,
  • nástup v Praze dle dohody.

Práce je vhodná i pro šikovné absolventy oborů cestovního ruchu. Více informací o možném školení systému Amadeus získáte ZDE

Pokud chcete pracovat jako letenkář/ka, zašlete váš životopis v českém jazyce na adresu kariera@letuska.cz