• Kariéra
  • Referent/ka vízového oddělení

Referent/ka vízového oddělení

Praha

Referent/ka vízového oddělení – Praha

Preferujete stabilní zázemí a zavedenou firmu? Jste pečliví a pracovití, ovládáte cizí jazyky? Potom hledáme právě vás.

Pracovní náplň:

  • Zajišťování víz a vstupních registrací do zemí s vízovou povinností,
  • práce se zahraničními ambasádami a imigračními úřady,
  • každodenní komunikace s klienty, ambasádami,
  • řešení nestandardních a urgentních situací,
  • fakturace a práce s účetním systémem ABRA.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání,
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem, RJ výhodou,
  • výborná znalost ČJ,
  • vynikající organizace práce, stresová odolnost,
  • výborné komunikační schopnosti a vystupování,
  • pečlivost,
  • samostatnost, smysl pro odpovědnost.

Nabízíme:

  • Práci pro známou společnost, patřící k lídrům ve svém oboru,
  • vstřícné pracovní prostředí,
  • pravidelné firemní akce,
  • motivující platové ohodnocení,
  • nástup možný ihned.

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete prosím životopis na adresu a.nergerova@letuska.cz