Levné letenky Rusko

Dopravce
  • Více možností

Máme pro Vás nejlevnější letenky do 5 destinací v

Letenky Praha - Moskva za akční cenu od 0

Ceny letu z okolních letišť:

Vyberte datum letu

Praha - Moskva
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

Infinity

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
letenky
již od 8650

Základní informace Rusko

Poznejte Rusko – obrovskou zemi plnou zajímavých kontrastů. Na tak rozsáhlém území, které leží na dvou kontinentech, panuje velmi rozmanité klima. Do Ruska můžete jet i vlakem nebo autobusem, ale nejpohodlnější cesta je letadlem, už kvůli vzdálenostem.

Nejlevnější letenky

Příroda v Rusku nabízí pestrou rozmanitost – teplé moře, studené moře, velehory, dlouhé nížiny a stepi, obrovské jezero, oblast věčného sněhu a ledu. Pomůžeme vám vybrat a rezervovat letenky do Ruska za dobrou cenu. Největší hit jsou letenky do Moskvy.

Důležité kontakty

Hasiči 01, policie 02, první pomoc 03, hlášení úniku plynu 04, univerzální pohotovostní číslo 112. Velvyslanectví ČR v Moskvě 007 495 276 07 15, 007 495 276 07 01. V případě nouze volejte na číslo 007 916 353 26 01, kde se dozvíte, jak dál. Při volání z Ruska se místo kódu "007" volí číslice "8".

letenky

Rusko patří k největším zemím na světě a letenky do Moskvy patří na Letušce k nejvyhledávanějším. Hledáte levné letenky do Ruska? Nabízíme přehled cen, časů a míst odletu. Pokud preferujete komfort, sledujte naše akce. Rádi zajistíme i vízum do Ruska.