Aktuality

Byznys třída s Air Malta

Vydáno 18. 5. 2023 | Letuška.cz Redakce
Letuška představuje byznys třídu s Air Malta

Zdokonalte svou dovolenou na Maltu s Air Malta Business

Air Malta

Objevte kouzlo Maltských ostrovů – sluncem políbený ráj ve Středozemním moři. Malta se svou bohatou historií, živou kulturou a vřelou pohostinností nabízí turistům nekonečné možnosti k objevování. Od nedotčených pláží po rušný noční život, každý si tu najde to pravé. Dopřejte si vřelou pohostinnost Malty, již od chvíle, kdy vstoupíte na palubu byznys třídy Air Malta. Upgradujte své zážitky z cestování a užijte si exkluzivní výhody před, během a po letu, jako je přednostní nástup na palubu, pohodlné sezení, gurmánské stolování a velkorysý váhový limit zavazadel.

Co můžete s Air Malta Business očekávat?

Air Malta

Pokud plánujete dlouhou dovolenou nebo se chystáte na nákupy, možná budete zvažovat letenku v byznys třídě. Air Malta umožňuje cestujícím v byznys třídě přepravovat minimálně jedno zavazadlo k odbavení ve váhovém limitu 32 kg. Na palubu si s sebou můžete vzít také dvě kabinová zavazadla, jedno plnohodnotné ve váze 10 kg plus notebook nebo kabelku.

Cestující v byznys třídě budou také těžit z flexibilních storno podmínek. Vyberte si správnou variantu z možností byznys třídy Air Malta: Just Business, Business Smart a Business Freedom.

Chcete minimalizovat čekací dobu a vyhnout se frontám na letištích? Ať už při odbavení nebo bezpečnostní kontrole? Při nákupu letenky v byznys třídě na to máte plný nárok (*podmínky mohou být omezeny jen uzpůsobením konkrétního letiště).

Po odbavení si mohou cestující v byznys třídě zpříjemnit čekání na svůj odlet v tichém salonku, který je optimálním místem pro práci, odpočinek, čtení a vychutnávání si lehkého občerstvení a nápojů. Zkrátka se v klidu připravit na cestu.

Je čas nástupu do letadla!

Air Malta

Cestujícím v byznys třídě je umožněn přednostní nástup, kdy se mohou pohodlně dostat do letadla a na svá sedadla, která jsou umístěna v přední části letadla v samostatné kabině. Zde je zajištěno více soukromí a více pozornosti palubního personálu. Cestující si tak užijí let v maximálním pohodlí, se zaručeným sedadlem u okna nebo uličky, s větším prostorem pro nohy a volným prostředním sedadlem pro více pohodlí.

Vaše maltská gastronomická cesta právě začíná na palubě Air Malta. Vychutnejte si luxusní kuchyni, čerstvě připravenou renomovaným maltským šéfkuchařem Joe Vellou, která kombinuje maltské chutě, kulturu a tradice s nejlepšími maltskými produkty. Na palubě je také k dispozici široká škála volně dostupných nápojů, včetně šampaňského a výběru místních vín.

Zábava na palubě

Air Malta

Pokud budete mít to štěstí a poletíte v našem novém letadle 9H-NEE, můžete využít naši službu palubní zábavy pomocí svého vlastního zařízení! Jednoduše se připojte a sledujte, poslouchejte a prozkoumávejte informace z Maltských ostrovů, zahrajte si nějaké hry nebo prolistujte náš časopis Il-Bizzilla.

Možnost upgradu z ekonomické třídy

Malta

Pokud jste si již zakoupili letenky v ekonomické třídě, možná budete chtít přejít na byznys třídu on-line. Rozhodněte se, jakou hodnotu pro vás upgrade má, a odešlete nabídku. Pokud byla vaše nabídka přijata, obdržíte odpověď do 22 hodin před odjezdem.

Air Malta Business Class – středomořská pohostinnost v celé své kráse. 

Air Malta provozuje z Prahy na Maltu 3 lety týdně. Zpáteční letenka v byznys třídě začíná již od 7 779 Kč včetně letištních poplatků. Vaše maltská zkušenost je vzdálena pouhé 2 hodiny, rezervujte si již nyní.

Jak rezervovat letenky s Air Malta

Air Malta
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Mapa. Přehled obnovených letů a aktuálních možností bezpečně vycestovat najdete na mapa.letuska.cz.