Časté dotazy: Rezervace letenky

Vydáno 7. 10. 2011

Je pro mě rezervace závazná?

Rezervace se závaznou stává až v momentě vystavení letenky, tedy až po platbě. Do té doby máte letenky pouze rezervované.

Nabízíte letenku, která má jiné místo příletu a jiné místo odletu?

Ano. Nabízíme našim uživatelům intuitivní způsob ovládání. Pokud si přepnete na vyhledávacím formuláři zpáteční letenku na hledání "jiný návrat", můžete si navolit 2 různé destinace. Můžete tak např.hledat letenky z Prahy do New Yorku a vracet se z Atlanty do Prahy.

Jaké jsou podmínky rezervace „low cost“ letenky?

Pokud si vyberete pro svůj let letenku s označením „low cost“ mějte na paměti, že se všechny přepravní podmínky se řídí řádem daného „low cost“ dopravce. Týká se to hlavně zavazadel, odbavení, změn na letence. Je nutné mít pro platbu aktivovanou kartu k použití na internetu, rádi Vám pomohou ve Vaší bance. Všechny informace Vám rádi sdělí na jejich informačním servisu a kontakty naleznete na příslušných stránkách daného dopravce. V případě problému se nebojte obrátit na letuska@asiana.cz, kde Vám rádi sdělíme informace, které budeme vědět.

Dokončil jsem rezervaci a na monitoru se mi objevil lokátor a termín do kdy je rezervace platná, dostanu nějaké další potvrzení?

Ano, po dokončení rezervace je na Vaši kontaktní adresu odesláno potvrzení se všemi informacemi. Tedy, do kdy je letenka platná, celý itinerář Vaší cesty a celková cena.

Je pro mě rezervace závazná?Rezervace se závaznou stává až v momentě vystavení letenky, tedy až po platbě. Do té doby máte letenky pouze rezervované.Nabízíte letenku, která má jiné místo příletu a jiné místo odletu?Ano. Nabízíme našim uživatelům intuitivní způsob ovládání. Pokud si přepnete na vyhledávacím formuláři zpáteční letenku na hledání "jiný návrat", můžete si navolit 2 různé destinace. Můžete tak např.hledat letenky z Prahy do New Yorku a vracet se z Atlanty do Prahy.