Cestovní pojištění Working Holiday - Nový Zéland

Vydáno 19. 12. 2011

Kvalitní cestovní pojištění od renomované novozélandské pojišťovny pro programy Working Holiday, resp. držitele víza pro tento pracovní program, za super cenu.

Cestovní pojištění bez starostí

Během vašeho pobytu na Novém Zélandě se díky tomuto pojištění nemusíte strachovat! Díky tomuto pojištění dostane váš doktor či nemocnice zaplaceno za všechny náklady na zdravotní ošetření až do výše pojistného krytí.

V případě nutnosti ukončení cesty ze zdravotních důvodů vám toto pojištění pomůže k šťastnému návratu s pokrytím potřebných nákladů.

Informace o pojištění

  • 8 dní až 1 rok
  • Pokud cestujete po jihozápadním Pacifiku, můžeme vám zprostředkovat skvělé pokrytí do 31 dní v místech jako je Austrálie, Fiji a Nová Kaledonie.
  • Pojištění vzniká u největší novozélandské pojišťovny Lumley General Insurance (NZ) Limited.

V případě vašeho zájmu o zajištění pojištění kontaktujte naše agenty tourism@asiana.cz
 

Kvalitní cestovní pojištění od renomované novozélandské pojišťovny pro programy Working holiday, resp. držitele víza pro tento pracovní program, za super cenu.Cestovní pojištění bez starostíBěhem Vašeho pobytu na Novém Zélandě se díky tomuto pojištění nemusíte strachovat! Díky tomuto pojištění dostane Váš doktor či nemocnice zaplaceno za všechny náklady na zdravotní ošetření až do výše pojistného krytí.V případě nutnosti ukončení cesty ze zdravotních důvodů Vám toto pojištění pomůže k šťastnému návratu s pokrytím potřebných nákladů.