Parkování na letišti

Parkování na letišti? V jedné objednávce a levněji s letenkou od Letušky

Chcete přijet na letiště vlastním autem? Můžete! S letenkou od Letušky navíc můžete parkovat za super cenu. Místo pro své auto si můžete zajistit jedním kliknutím online. V jedné objednávce budete mít letenku, parkování a další služby – třeba hotel nebo pojištění.

Výhody parkování s letenkou od Letušky

  • parkování si můžete objednat předem na konkrétní dny
  • s letenkou od Letušky dostanete výraznou slevu
  • letenku i parkování, hotel, pojištění a další služby zajistíte naráz v jedné objednávce
  • všechny služby můžete zaplatit naráz
  • parkování se slevou si můžete zajistit i na poslední chvíli, těsně před odletem
  • parkování za výhodnou cenu si můžete objednat i dodatečně k jakékoliv zakoupené letence od Letušky nebo v kancelářích

Zaparkujte na GO parkingu – prvním hlídaném parkovišti na Letišti Václava Havla. Vyzkoušejte nejmodernější parkování v těsné blízkosti letiště, jen 2 km od terminálu.

3 možnosti, jak zajistit parkování na Letišti Václava Havla

  1. Parkování se dá koupit v jedné objednávce online s letenkou. Pohodlně, za výhodnou cenu, jedním kliknutím. Doporučujeme! 
  2. Pokud řešíte parkování těstě před odletem, a máte letenku od Letušky, prodáme vám parkovací voucher se slevou po předložení čísla letenky/rezervace. Můžete si tedy parkování dokoupit dodatečně. Stačí objednat mailem na info@letuska.cz nebo sdělit telefonicky či osobně. Za výhodnou cenu, ale parkování řešíte zvlášť.
  3. Pokud si chcete koupit jen parkování (bez letenky), můžete. Své parkovací místo si můžete jednoduše objednat sami přes online systém, který najdete zde. Cena však není tak výhodná.

Projděte si náš jednoduchý návod v menu a zjistíte, jak je parkování u letiště jednoduché a časově úsporné. Příště už nebudete chtít parkovat na letišti jinak.

Kolik zaplatíte za parkování s letenkou od Letušky?

Za 1 den zaplatíte 350 Kč, za 30 dní 1670 Kč. Ceník si můžete stáhnout a vytisknout.  

Počet dní (výběr) Cena v Kč
1 den 350 Kč
3 dny 599 Kč
5 dní 599 Kč
8 dní 685 Kč
10 dní 857 Kč
12 dní 1029 Kč
15 dní 1287 Kč
20 dní 1540 Kč
30 dní 1670 Kč

Kontakty

Rádi vám s parkováním poradíme, zavolejte na telefonní číslo 841 133 266 nebo přijďte osobně do naší pobočky na adrese Velflíkova 8 v Praze 6.

Ceny s letenkou od Letušky se nedají kombinovat s žádnými dalšími slevami.

Parkování není problémDáváte přednost pohodlí dopravy vlastním autem? Zaparkujte na GO parkingu – prvním hlídaném parkovišti na Letišti Václava Havla. Vyzkoušejte nejmodernější parkování v těsné blízkosti letiště, jen 2 km od terminálu.Parkování na 8 dní vás vyjde na pouhých 800 Kč. To je méně než taxi na letiště a zpět. Navíc parkování je počítáno ve 24hodinových cyklech, takže nezáleží na tom, kdy přijedete.