Provizní prodej

Vydáno 4. 6. 2012 | Lokočová Linda

Spolupracujte s Letuškou!

Letuška nabízí všem cestovním kancelářím, cestovním agenturám a webovým stránkám zajímavou spolupráci v oblasti provizního prodeje letenek.

Jak na to?

Své internetové stránky můžete vylepšit rezervačním nástrojem letenek. Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář. Obratem obdržíte smlouvu o vybraném způsobu spolupráce, po jejím podepsání vám zašleme přístupy k administračnímu prostředí a vygenerovanou šablonu pro vaše stránky.

Řešení pro každého

Získat můžete několik řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Máme výborně zpracovaný on-line rezervační systém, který pracuje na bázi globálního distribučního systému - GDS - AMADEUS a tento rezervační systém má dvě základní varianty:

Varianta FREE - zdarma

Varianta CUSTOM

Vstupní poplatek je 2.500 Kč, ale je vratný při dosažení stanoveného minimálního ročního obratu v celkové výši 1 mil Kč.

Pro velké portály a provizní prodejce můžeme připravit řešení šité na míru.

Pokud nejste portál, jste cestovní kancelář, která nemá prodej letenek jako hlavní náplň, pak i pro vás máme připravena efektivní řešení pro prodej letenek, jak ve vašich kancelářích s pomocí našich off-line operátorů, tak i našich on-line nástrojů.

Máte svůj vlastní AMADEUS a nejste IATA agenturou? Pak vám nabízíme efektivní vystavování letenek přes naši IATA agenturu.

 

Letuška free

Za každou prodanou letenku přes váš systém získáte provizi.

Flexibilní nástroj pro rezervaci letenek

Pro vaše potřeby jsme připravili skutečně flexibilní nástroj, který vám umožní rezervovat všechny dostupné letenky skutečně on-line, v reálném čase.

Již žádné složité hledání letenek na více stránkách. Letuska.cz je napojená na rezervační systém, ve kterém jsou zastoupeny všechny letecké společnosti. Nabídka letenek je tak skutečně široká.

Jednoduchost a spolehlivost

Zjednodušili jsme způsob rezervace letenek, zavedli jsme nové moderní platební metody. Systém funguje nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žádná letenka vám neunikne díky aktualizované akční nabídce.

Snadná implementace

Náš systém snadno nainstalujete na své stránky. K dispozici vám je náš vyškolený personál, který v případě potřeby poradí a pomůže. Nabídněte svým klientům profesionální způsob, jak rezervovat letenky.

Letuska free – AMADEUS

- Samotný rezervační proces si můžete projít na www.letuska.cz

- Provize v případě této varianty je jednotná ve výši přednastaveného servisního poplatku

Letuška custom

Letuska Custom je verzí, která je plně přizpůsobena potřebám našeho klienta. Letuska Custom je plnohodnotná verze rezervačního systému, tedy může být nastavena na jiné parametry než má mateřská agentura. Klient tak není přesměrován pro rezervaci letenky na jiné web stránky, ale zůstává po celou dobu na stránkách našeho partnera.

Co vše lze upravit Letuska custom – AMADEUS:

- Vzhled v průběhu celého rezervačního procesu – vlastní volitelné prvky (header, footer), které lze využít pro vlastní reklamu, kontakty apod.

- Výchozí parametry pro rezervaci letenky (místo odletu, místo příletu)

- Nastavení vlastní výše servisního poplatku (provize) včetně poplatku (provize) u nízkonákladových leteckých společností neobsažených v standardně v GDS

- Neutrální čekací stránka

Výhody:

- Zprovoznění služby Letuska Custom do cca 3 týdnů

- Možnost vlastního vzhledu

- 3 typy cest – jednosměrná, zpáteční + návrat z jiného odletového místa

- Pravidelné informace o novinkách

- Pravidelná školení v prostorách společnosti Asiana

- Výši odměny si stanovuje prodejce sám

- Žádné bannery a propagace naší značky

- Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na adrese sales@asiana.cz

{frm:provizni_prodejce}

Letuška nabízí všem cestovním kancelářím, cestovním agenturám a webovým stránkám spolupráci v oblasti provizního prodeje letenek.