SAS - letenky do celého světa

Vydáno 1. 5. 2012

Letenky SAS do celého světa

Economy Class

Letenky v ekonomické třídě SAS Scandinavian Airlines nabízí svým cestujícím dostatečné pohodlí a prostor, nejen pro nohy. Na dlouhých letech je možné využít palubního zábavního systému, který zabaví nejen vás, ale i vaše ratolesti.

Zavazadla: 8 Kg palubní a 23 Kg odbavené


Economy Extra

Economy Extra třída je mezistupeň mezi  Economy a Business třídou. Letenky v takzvané premium economy třídě přináší pohodlí a řadu prvků servisu z vyšší business class. Ceněnou výhodou je možnost odbavit si až dvě zavazadla, každé až 23 Kg. Vyšší míra pohodlí, lepší catering, to vše je Economy Extra od SAS.

Zavazadla: až 2 x 8 Kg palubní a 2 x 23 Kg odbavené

 

Business Class

Letenky v Business třídě na palubách letadel SAS Scandinavian Airlines uspokojí i nejnáročnějšího klienta a nezadá si s nejlepší konkurencí. Sedačky jsou rozložitelné až do polohy 170° a pohodlně se na nich vyspíte. Vychutnat si můžete špičkové jídlo z těch nejkvalitnějších surovin, přednostní odbavení a dva kusy zavazadla po 32kg.

Zavazadla: 2 x 8 Kg palubní a 2 x 32 Kg odbavenéTop destinace

NEW YORKWASHINGTONCHICAGO
TOKYOTOKYOBANGKOK
OSLOSTOCKHOLMTRONDHEIM
TRONDHEIMBERGENLULEA a SKELLEFTEA

 
Letenky si můžete rezervovat online nebo na tel.: 841 133 266
 

Letenky do celého světa od skandinávského dopravce SAS. Vyzkoušejte kombinaci tradice a špičkových služeb od společnosti SAS. Cestovat můžete ve třech třídách: Economy, Economy extra a Business class.