Soutěž s Fragilis - VIP lístky na koncert 5. 11.

Vydáno 27. 10. 2011

Noah Scott Ellenwood

Společně s nadačním fontem Fragilis jsme pro vás připravili soutěž o lístky na koncert Noaha Scotta Ellenwooda, který se narodil v roce 1995 v USA (Rhinelander, WI), kde žil do svých 2 let. Potom se odstěhoval společně s jeho rodinou do České republiky.

Noah Ellenwood


Do podvědomí veřejnosti se dostal díky soutěži Česko-Slovenská Superstar, kde bohužel vypadl v semifinále. Po ukončení Superstar pokračuje v muzice. Přes léto mimo vystoupení na několika koncertech, nahrál svůj první singl "People like you", který si budete moci poslechnout i vy na koncertu v Hard Rock.

Koncert se koná 5. 11. 2011 v Hard Rock Cafe Prague

Vyhrajte VIP lístky - jak na to?

Je to jednoduché. Spolupráce s nadačním fondem spočívá v odvádění částky z každé prodané letenky. Na Facebook stránce Letušky či nadačního fondu Fragilis je možné dohledat výši této částky za měsíc. Úkolem je tipnout si číslo nejbližší k celkové sumě, kterou Letuška pro Fragilis připravila za tři měsíce spolupráce.

Dva/dvě nejpřesněji tipující obdrží po dvou VIP vstupenkách!

Kam posílat tipy? Na email souteze@letuska.cz a kromě vašeho tipu nezapomeňte přidat i jméno, adresu a kontakt.

Více informací o spolupráci s nadačním fondem Fragilis zde: S Letuškou dáváme životu smysl

 

Vaše letuška

 

 

 

Noah Scott EllenwoodSpolečně s nadačním fontem Fragilis jsme pro vás připravili soutěž o lístky na koncert Noaha Scotta Ellenwooda, který se narodil v roce 1995 v USA (Rhinelander, WI), kde žil do svých 2 let. Potom se odstěhoval společně s jeho rodinou do České republiky.