ČSA pozastavily lety do Oděsy na Ukrajině

Vydáno 7. 3. 2014

ČSA pozastavily lety do Oděsy na Ukrajině

S ohledem na pokračující společensko-politickou krizi, která panuje v oblasti Krymu, se České aerolinie k 5. březnu 2014 rozhodly dočasně pozastavit prodej letenek na pravidelné lince mezi Prahou a Oděsou a tuto sezónní destinaci v nastávající letní sezóně neotevřít. České aerolinie reagují na vývoj rezervací na lety do a z Oděsy, které se dostaly pod vlivem aktuálních událostí v oblasti na historické minimum. "V případě, že se nepřehledná situace na Krymu a v jeho okolí uklidní, jsou České aerolinie připraveny v budoucnu opět zvážit obnovení letů do Oděsy," prohlásil mluvčí aerolinek.

Informace o letenkách i rezervacích vám sdělí letenkáři Letušky na telefonním čísle 841 133 266.

Ministerstvo zahraničních věcí doporučuje všem cestovatelům využít systém Dobrovolné registrace občanů při cestách do zahraničí, takzvaný DROZD. Tento systém umožňuje účinně organizovat pomoc v případě vzniku mimořádné události v zahraničí.

 

S ohledem na pokračující společensko-politickou krizi, která panuje v oblasti Krymu, se České aerolinie k 5. březnu 2014 rozhodly dočasně pozastavit prodej letenek na pravidelné lince mezi Prahou a Oděsou a tuto sezónní destinaci v nastávající letní sezóně neotevřít. České aerolinie reagují na vývoj rezervací na lety do a z Oděsy, které se dostaly pod vlivem aktuálních událostí v oblasti na historické minimum.