Disneyland v Paříži? S Letuškou máte levnější vstupenku

Vydáno 30. 5. 2013

Chystáte se do Disneylandu v Paříži? S Letuškou máte levnější vstupenku

Potěšte svou dceru, syna, vnouče, neteř nebo synovce či kamarády! Věnujte jim ke Dni dětí výlet do Disneylandu v Paříži. Kupte si letenku od Air France do francouzské metropole a jako dárek dostanete slevu na vstupné do obou parků Disneylandu ve výši 20 euro.

Do Paříže a zpět už za 3499 Kč

Leťte do Paříže s Letuškou. Zpáteční letenka i s poplatky od letecké společnosti Air France je k mání už za 3499 Kč. Zavolejte našim letenkářům na telefonní číslo 841 133 266, rádi vám poradí denně od 6 do 20 hodin. Rezervovat je možné na bílé lince 841 111 117, nebo na našich pobočkách.

Jak získat slevu?

Akce platí pro cesty v období 21. 5. 2013 – 31. 8. 2014, odlety jsou z Prahy. Letenka musí být pořízena do 31. 7. 2013. Abyste slevu mohli uplatnit, je třeba si koupit vstupenku online, prostřednictvím této speciální stránky. Doporučujeme ji vytisknout a vzít s sebou jako doklad o slevě.

Cestujeme do Disneylandu – jak na to?

Z letiště? Podle provozovatelů je ideální využít služeb kyvadlové přepravy VEA mezi letištěm Roissy Charles de Gaulle nebo Orly a pařížským Disneylandem. Cesta trvá přibližně hodinu a funguje 7 dní v týdnu. Informace, poplatky za cestu z letiště do parku.

Z letiště Charles de Gaulle Airport můžete cestovat i vlakem. Z terminálu 2 je přímé spojení vlakem TGV do Disneylandu, jízda trvá asi 10 minut. Pro automobily je park napojen na dálnici A4.

Celý den v pohádkovém světě

Dobrodružství, zábava, adrenalin – v pohádkovém světě se můžete toulat mnoho hodin a přesto se vám nepodaří dopodrobna prozkoumat všechny atrakce! Dominantou parku je zámek, pod kterým číhá v jeskyni drak. Dobrodružné povahy jistě nadchnou kulisy z filmů Piráti z Karibiku nebo historická loď. Až vaše děti budou bolet nohy, můžete nasednout do parního vlaku, který vás proveze podstatnou částí areálu. Park poprvé přivítal návštěvníky v roce 1994. Od Paříže je vzdálen zhruba 30 kilometrů. 

 

 

Potěšte svou dceru, syna, vnouče, neteř nebo synovce či kamarády! Věnujte jim ke Dni dětí výlet do Disneylandu v Paříži. Kupte si letenku od Air France do Paříže a jako dárek dostanete slevu na vstupné do obou parků Disneylandu ve výši 20 euro.