Isle of MTV 2014: Letní festival na Maltě

Vydáno 21. 3. 2014

Isle of MTV: Leťte na hvězdný hudební mejdan na Maltu

Rádi cestujete za zábavou? Milujete atmosféru letních festivalů s živou muzikou? Máme pro vás tip na červnový hudební bonbonek. Na Maltě se koná další festival Isle of MTV – velký mejdan pod širým nebem s hvězdami světového jména. Předchozí roky zde vystoupili třeba Lady Gaga, Black Eyed Peas nebo Maroon 5 či David Guetta a další. Festival Isle of MTV je považován za jednu z největších událostí evropského hudebního léta.   


Noční atmosféra festivalu v roce 2010. Foto: Mtv.tv

Pokud chcete zažít živý koncert v krásném prostředí, odjeďte na Maltu. Čeká vás muzikou našlapaná show i skvělá atmosféra. Snímky z loňského ročníku ukazují, že 50 tisíc diváků z celé Evropy večer zcela zaplnilo celé historické náměstí. K perfektní atmosféře přispěly nejen muzikanti a DJové, ale i světelná noční podívaná. Příjemným dárkem pro návštěvníky je, že vstupné je zdarma.


Isle of MTV v roce 2013. Foto: Jazarah.net     

Kdy a kde se festival koná:

Isle of MTV se koná ve středu 25. června 2014 pod širým nebem na Fosos Square ve Florianě na Maltě. Koncert začíná v 18 hodin a potrvá až do noci.


Britská zpěvačka Jessie J na festivalu v roce 2013. Foto: Jazarah.net

Jak se na koncert dostat:

Organizátoři doporučují použít městskou hromadnou dopravu. Na koncert vás odveze speciální autobus. Můžete letět z Prahy nebo Vídně do hlavního města Valleta, letenky na Maltu doporučujeme rezervovat včas kvůli ceně.   

Proč jet na Maltu?

Celý koncert je zdarma, takže ušetříte za vstupenky. Náměstí je v historické části města, přesto je odtud blízko k plážím Středozemního moře. Skvěle se domluvíte, angličtina je na Maltě úředním jazykem. Celá Valletta je v seznamu památek UNESCO, pokud máte rádi historii, nebudete se nudit.  

 

 

 

Rádi cestujete za zábavou? Milujete atmosféru letních festivalů s živou muzikou? Máme pro vás tip na červnový hudební bonbonek. Na Maltě se koná další festival Isle of MTV – velký mejdan pod širým nebem s hvězdami světového jména. Předchozí roky zde vystoupili třeba Lady Gaga, Black Eyed Peas nebo Maroon 5 či David Guetta a další.