Leťte s Turkish Airlines do více než 220 destinací po celém světě

Vydáno 11. 6. 2013

Leťte s Turkish Airlines do více než 220 destinací po celém světě

Společnost Turkish Airlines je jednou z nejrychleji rostoucích a nejúspěšnějších leteckých společností na světě a neustále pokračuje ve svém rozvoji. Klade velmi silný důraz na své služby světové kvality a povědomí o značce. Jako člen Star Alliance létá do více než 1 060 destinací po celém světě, včetně svých vlastních více než 220 destinací do celého světa via Istanbul.

Turkish Airlines vám nabízí 2x denně spojení Praha – Istanbul, trvající necelé dvě hodiny, a pro dálkové lety minimální čekací dobu v Istanbulu na lety na Blízký východ, do Asie a Afriky. Využijte výhod snadného spojení a nebo navštivte toto úžasné historické místo spojující Evropu s Asií!

 


Economy class

 

K tomu všemu zažijete na palubách Turkish Airlines tu nejlepší světově oceněnou kuchyni, na kterou si Turkish Airlines zakládá. Ve spolupráci s cateringovou firmou Do&Co připravují specialisté pětihvězdičková jídla pro všechny své lety. Za své kulinářské umění se umístily Turkish Airlines první v kategorii „Nejlepší palubní catering v ekonomické třídě“ v roce 2010 při udílení cen společností Skytrax. V roce 2011 Turkish Airlines ještě zlepšily svou pozici a získaly druhé místo za každou třídu v kategorii „Světově nejlepší catering“.


Economy premium – Comfort class

Společnost Turkish Airlines byla také na předávání cen Skytrax Awards 2011 a 2012 vyhlášena “Nejlepší leteckou společností v Evropy”. Společnost Turkish Airlines zde dále získala ocenění pro “Nejlepší sedadla Premium Economy” za svou třídu Comfort Class.


Business Class

S Turkish Airlines můžete využívat možnosti věrnostního programu Miles & Smiles, který vám umožňuje sbírat míle za své lety. Miles&Smiles také nabízí výhody prostřednictvím všech členských společností ve sdružení Star Alliance. Tímto budete sbírat věrnostní míle nejen se společností Turkish Airlines, ale také pomocí všech letů se členy sdružení Star Alliance.

Jakmile nasbíráte dostatečný počet mil, můžete za tyto míle získat letenky zdarma, slevy pro doprovázející cestující, upgrade do vyšší třídy pro sebe nebo své blízké a mnoho dalšího. Pro více informací kontaktujte operátory Letušky na telefonním čísle 841 133 266.