LOT: Zlevnili jsme všechny třídy!

Vydáno 20. 9. 2013

LOT: Zlevnili jsme všechny třídy!

Chcete letět do Toronta, New Yorku, Chicaga nebo Pekingu? Polské aerolinie LOT zlevnily letenky ve třídách Economy, Economy Premium a Business. Stačí si vybrat, kterou třídou chcete letět. 


Třída Economy

Ceny letenek

Destinace EconomyEconomy PremiumBusiness
New York16264 Kč30264 Kč57664 Kč
Chicago17664 Kč34264 Kč63664 Kč
Toronto17420 Kč35320 Kč66320 Kč
Peking14790 Kč33990 Kč71390 Kč

Jak letenku zajistit? Doporučujeme rezervaci online, stačí kliknout na cenu konkrétní destinace. Nebo zavolejte našim letenkářům na telefonní číslo 841 133 266, pomohou vám každý den od 6 do 20 hodin.

Business Class

Pohodlí a luxus si užijete ve třídě Business Class. "Každý klent má jiné potřeby," tvrdí aerolinky. Na palubě letadla budete mít dost místa pro odpočinek i práci. Cestující mají dostatek místa pro nohy a veškeré technické zázemí pro zapojení notebooku. Letušky vám přinesou vybrané delikatesy i nápoje.


Business Class

Economy Premium

Co čeká klienty, kteří letí ve třídě Economy Premium? Mimo jiné speciální check-in přepážka na letišti s možností přepravy většího množství zavazadel. Přednostní nástup do letadla, nemusíte již čekat v řadě a budete jedni z prvních na palubě. Pohodlné sedačky je možné sklopit až o 20 cm, pocítíte velký komfort i na nejdelších cestách, máte mnohem více prostoru při sezení i pro nohy.


Economy Premium

Economy


Třída Economy

Do New Yorku, Toronta, Chicaga nebo Pekingu?

New York je město jako stvořené pro ty, kdo na svět rádi koukají pěkně z výšky. Z korunky Sochy svobody či z nejvyšších pater Empire State Building je totiž na „Velké jablko“ nádherný výhled. Ačkoli je New York obří moderní metropole, stále se ohlíží i zpět. Proto zde milovníci umění přijdou na své v muzeích, jako je to Metropolitní. Možná vás ale překvapí, že v největším americkém městě najdete mezi mrakodrapy i gotickou katedrálu.

Toronto je se třemi miliony obyvatel nejlidnatějším městem Kanady. Turistické průvodce označují Toronto jako jedno z nejkosmopolitnějších měst na světě. Právě sem směřuje většina imigrantů, přijíždějících do Kanady. Zhruba polovina obyvatel Toronta uvádí, že se narodili za hranicemi Kanady. Přítomnost různorodých etnických skupin s osobitými zvyky, kulturou a kuchyní se v Torontu projevuje na každém kroku.

Chicago je třetím nejlidnatějším městem Spojených států amerických, více obyvatel mají už jen New York a Los Angeles. Jen je mnohem čistší a zelenější. Díky velkému množství parků se městu přezdívá City in a Garden (Město v zahradě), což je i městské motto.

Peking je po staletí správním a kulturním centrem země. Turisté sem přijíždějí podívat se na proslulé náměstí Nebeského klidu či Zakázané město – soubor paláců a chrámů, odkud dříve vládli Číně císařové. V Pekingu žije podle údajů z roku 2007 více než 17 milionů lidí.