Refundace letenek od společnosti Malév.

Vydáno 16. 8. 2012

Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali o postupu refundace letenek zkrachovalé letecké společnosti Malév.

Stav vyřízení refundací řešíme s leteckou asociací IATA, která zastupuje všechny klienty zkrachovalé letecké společnosti Malév při jednání se správcem konkurzní podstaty letecké společnosti Malév. Asociace IATA má proto jako jediná možnost přímo komunikovat s institucí spravující zkrachovalou  společnost Malév.

Podle nejnovějších informací není možné refundace urychlit - jednání s maďarskou stranou jsou podle zástupců IATA velmi složité a doposud nevedly ke kompromisu.

Asociace IATA nám bohužel neposkytla časový odhad dořešení vyžádaných refundací.

Nadále proto prosíme všechny poškozené klienty o trpělivost. Jakmile budeme mít z asociace IATA potřebné informace, okamžitě Vám je poskytneme nebo nás můžete kontaktovat na email: j.machacova@asiana.cz

Vážení klienti,rádi bychom Vás informovali o postupu refundace letenek zkrachovalé letecké společnosti Malév.Stav vyřízení refundací řešíme s leteckou asociací IATA, která zastupuje všechny klienty zkrachovalé letecké společnosti Malév při jednání se správcem konkurzní podstaty letecké společnosti Malév. Asociace IATA má proto jako jediná možnost přímo komunikovat s institucí spravující zkrachovalou  společnost Malév.