Sleva 3500 Kč na zájezd do Dubaje s programem

Aktualizováno 9. 9. 2019

SLEVA! Ubytování, letenka a show Cirque du Soleil v Dubaji

Michael Jackson: The Immortal World Tour v podání slavného cirkusu Cirque du Soleil je považováno za jedno z nejúspěšnějších představení v Americe. Fantastický zážitek je zpět a v novém! Na dubajské scéně se objeví na přelomu roku 2013 a 2014. My vám nabízíme letenku, ubytování a vstup na představení.


Ilustrační foto Dubaje.

Show sepsal a režíroval Jamie King, taneční instruktor hvězd a producent, který spolupracoval s Michaelem Jacksonem nebo Princem. Představení spojuje nehynoucí a hvězdné charisma Michaela Jacksona s nenapodobitelnou grácií herců a akrobatů souboru Cirque du Soleil. Show plná překvapení byla poprvé představena v říjnu roku 2011, od té doby ji shlédly miliony lidí po celém světě. Již nyní se dubajské turné považuje za největší z celé série. Show se koná ve stejnou dobu jako proslavený Dubai Shopping Festival.

Cena:

Akční cena do konce října od 30 200 Kč na osobu!

Cena zájezdu zahrnuje:

  • vstupenku Silver na show Michael Jackson: Immortal World Tour, Cirque du Soleil nebo program Sondowner
  • zpáteční letenku s leteckou společností Emirates
  • ubytování na 7 nocí v Ahmedia Heritage Guesthouse (pokoj double)
  • snídani
  • transfery z letiště do hotelu a zpět
  • turistická víza
  • uvítání na letišti s informačním balíčkem k pobytu

Libovolný termín odletu:

1. 11. – 13. 12. 2013 a 1. 1. – 31. 3. 2014

Termíny představení:

30. 12. 2013, 1. 1. – 4. 1. 2014, 6. 1. – 11. 1. 2014, 13. 1. – 14. 1. 2014. Poslední představení je 14. 1. 2013.

Ubytování:

Ubytování je v penzionu Ahmedia Heritage Guesthouse v historické části Deira v Dubaji. Hotel nabízí pokoje a apartmány zařízené v arabském stylu. Je vybaven klasickou saunou, parní saunou, tureckou lázní a vířivkou. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Klimatizované pokoje a apartmány v penzionu Ahmedia mají dlážděnou podlahu, satelitní TV a minibar. V apartmá je také oddělený obývací pokoj s pohovkou. V restauraci můžete ochutnat jak orientální, tak i mezinárodní jídla a v Tea Garden je k dispozici výběr čajů, kávy a dezertů. Penzion je 10 minut jízdy od dubajského zálivu a 100 metrů chůze od stanice metra Al-Ras. Známá třída Sheikh Zayed Road je od penzionu 15 minut jízdy.


Ilustrační foto Dubaje.

Další program: SUNDOWNER – pouštní  Safari s večeří

Tajemná poušť láká na večerní projížďku – toto dobrodružství nikdy nezapomenete. Průvodci a skvělí řidiči vás dopraví speciálními safari-pouštními vozy na vzrušující cestu přes zvlněné duny Dubai Desert Conservation Reserve, hluboko do srdce pouště. Z hřebenu vysoké duny budete sledovat okouzlující západ slunce. Jako třpytivý přelud v dálce uvidíte blikající světla svého tábora, kde na Vás bude čekat tradiční arabské přivítání.


Ilustrační foto Dubaje.

Tábor vyvolává představu vlastního prožití příběhu Tisíce a jedné noci. Odpočinete si na pohodlných nízkých polštářích v Bedu stanech, budete moci ukojit žízeň, nechat si namalovat na ruce krásné vzory henou, vyzkoušíte si jízdu na velbloudech nebo se jen budete kochat okolím za kouření aromatické vodní dýmky. Ochutnáte grilované maso, čerstvé saláty, chutné arabské sladkosti a to vše pod rozzářeným nebem plným hvězd. O zábavu se Vám také postarají břišní tanečnice tancující při zvuku klasické arabské hudby.

Exkurze trvá přibližně 6 hodin. Detaily a případné pokyny jsou upřesněny v uvítacím balíčku, který obdržíte na letišti při příletu.