Tranzitní výlety

Vydáno 4. 7. 2013

Nečekejte při přestupu na letišti! Vydejte se v Dubaji, Soulu nebo Madridu na výlet

Další letadlo vám letí až za několik hodin? Nečekejte na letišti a prozkoumejte místní zajímavosti. Dvě letecké společnosti svým cestujícím nabízejí program v místě přestupu. Ke všem letenkám od společnosti Korean Air dostanete voucher na tranzitní výlet v Soulu. Program Stopover v Dubaji mohou využít cestující společnosti Emirates, kteří si chtějí zpříjemnit cestování do vzdálenějších destinací zastávkou v této pohostinné metropoli. Místo dlouhého čekání na letišti si můžete odpočinout v hotelu či u moře, prohlédnou si město, nakoupit si nebo zažít pouštní safari. Program Madrid Amigo nabízí svým pasažérům aerolinky Iberia. Pokud se v Madridu zdržíte osm hodin a více, můžete si vybrat z pěti možností, které by měly zaručit váš odpočinek a příjemný komfort při čekání na další spoj.  

Soul s Korean Air 

Využijte skvělé nabídky a zpříjemněte si čekání v Soulu skvělým výletem. Vyberte si ze tří možností:

 • To nejlepší ze Soulu: 5hodinový výlet na nejzajímavější místa Soulu – palác Changdeokgung a další.
 • Incheon City Tour: 3hodinový výlet po Incheonu a návštěva místních trhů.
 • Temple Tour: Hodinový výlet do budhistického chrámu Yonggungsa.

 

Stopover v Dubaji s Emirates

Program Stopover zahrnuje:

 •  Výběr ze 60 hotelů a apartmánů všech kategorií (cena ubytování již od 1 200 Kč/noc).
 •  24hodinový check in/check out ve 38 hotelích a apartmánech.
 •  Přivítání na letišti v Dubaji ihned po příletu na přepážce agentury Arabian Adventures.
 •  Uvítací balíček s užitečnými informacemi a mapkou Dubaje.
 •  Transfer z letiště do hotelu a zpět minibusem (za příplatek možnost soukromého transferu).
 •  Snídani.
 •  Zajištění víza (příslušný typ podle délky pobytu).


Dubai Stopover program mohou využít cestující, kteří přilétají i odlétají s letenkou od společnosti Emirates. Balíček lze využít i tehdy, je-li Dubaj cílovou destinací na maximální délku pobytu 7 nocí. V Dubaji vám rádi zprostředkujeme zajímavý program. Co třeba pouštní safari nebo večeře v dunách? Přečtěte si víc informací.

Madrid Amigo s Iberia

Klientům, kteří se v Madridu zdrží osm hodin a více, nabízejí aerolinky ubytovací program Madrid Amigo. Typ je závislý na ceně letenky. Cestující mohou nabídku využít při cestě tam, nebo zpět. Podmínkou je, že z Madridu vaše cesta pokračuje dál. Pokud máte o službu zájem, je třeba ji podle pokynů aerolinek rezervovat nejpozději 72 hodin před odletem.

 • Arte: Cena letenky od 1500 eur. Program nabízí transfer, ubytování se snídaní v 4hvězdičkovém hotelu v pokoji superior, večeři i večerní zábavu. Kdispozici je i salonek. 
 • Tour: Cena letenky od 950 eur. Program nabízí transfer, ubytování se snídaní v 4hvězdičkovém hotelu a večeři. Kdispozici je i salonek.    
 • Stop: Cena letenky od 550 eur. Program nabízí transfer a ubytování se snídaní ve 4hvězdičkovém hotelu.   
 • Basic: Cena letenky od 350 eur. Cestující si ale musí připlatit cenu od 39 do 55 euro podle počtu lůžek v pokoji. Program můžete využít bezplatně, pokud v Madridu trávíte noc na cestě tam i zpět. K dispozici je transfer a ubytování se snídaní ve 4hvězdičkovém hotelu.
 • Up to you: Cena letenky do 500 dolarů. Cestující si ale musí připlatit cenu od 100 do 136 euro podle počtu lůžek v pokoji. Můžete si vybrat typ hotelu s převozem nebo bez transferu. V ceně je ubytování se snídaní ve 4hvězdičkovém hotelu.

Letíte přes Dubaj, Soul nebo Madrid a chcete tranzitní výlet nebo ubytování?

Podrobné informace o výletech v Soulu a programu Madrid Amigo vám rádi sdělíme na infolince 841 133 266 nebo na info@letuska.cz, kde také můžete objednávat vouchery. Informace o programu Stopover v Dubaji získáte na telefonním čísle 234 704 988 nebo e-mailu o.litvinova@letuska.cz