Úřední hodiny vízového oddělení

Vydáno 17. 10. 2011

Letuška.cz pro vás zajistí víza do více než čtyřiceti zemí světa. Do Austrálie a SAE zajistíme víza elektronicky.

Novinka! V prosinci 2012 jsme nastartovali speciální vízový portál. Vše o vízech najdete na Letušce a nyní nově i na adrese Viza.cz. Stále vymýšlíme další a další novinky pro vaše pohodlné cestování.

Vízové oddělení najdete v centrální pobočce společnosti ASIANA na adrese:

Velflíkova 8, 160 00 Praha 6

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku:

8–17 hod příjem žádostí a podkladů

8–18 hod výdej pasů

Pošleme vám informace o dokumentech, které k vyřízení víza potřebujete včetně formuláře. Rádi odpovíme na vaše otázky, stačí napsat našim vízovým specialistům na adresu viza@letuska.cz

V naléhavých případech můžete volat na telefonní číslo 234 703 187.

Co vám zajistíme:

Poskytneme vám kompletní informace o vízových povinnostech do konkrétních zemí. Pošleme formulář k vyřízení víza. Pokud si u Letušky koupíte letenku, dostanete také slevu na vyřízení víza.

Máme zkušenosti a přístup k aktuálním informacím, proto je riziko neudělení víza minimální. Kromě běžných turistických víz vám můžeme vyřídit i tranzitní či služební víza.

Vízové oddělení vám profesionálně vyřídí víza do zemí, s nimiž má Česká republika vízový styk.

Vyřízení víz nedokážeme ovlivnit a nemůžeme jej 100% garantovat. Vše závisí na rozhodnutí ambasády.

 

Letuška.cz pro vás zajistí víza do více než čtyřiceti zemí světa. Do Austrálie a SAE zajistíme víza elektronicky.Novinka! V prosinci 2012 jsme nastartovali speciální vízový portál. Vše o vízech najdete na Letušce a nyní nově i na adrese Viza.cz. Stále vymýšlíme další a další novinky pro vaše pohodlné cestování.Vízové oddělení najdete v centrální pobočce společnosti ASIANA na adrese:Velflíkova 8, 160 00 Praha 6