Zajímavé služby

Vydáno 12. 5. 2014
Ve vlastním zájmu se informujte na vízové povinnosti zemí, do kterých nebo přes které cestujete na www.vizovyservis.cz. Víza lze vyřídit na vízovém oddělení společnosti ASIANA viza@letuska.cz.
 
Víte už, kde budete bydlet? Rádi vám zajistíme vhodné ubytování http://letenka.letuska.cz/cs/indexHotel.php.
 
Potřebujete zajistit pronájem vozu v cíli Vaší cesty? Podívejte se na naši nabídku www.letuska.cz/auta.
 
Rychle zařídíme i pojištění na míru, Vaše cesta bude rozhodně bezpečnější. Kontaktujte nás na e-mailu tourism@letuska.cz nebo telefonním čísle 841 111 117.
 
Pojedete na pražské letiště vlastním autem? Parkovací místo si můžete sami jednoduše objednat www.letuska.cz/extra/parkovani-na-letisti.
 
Pokud cestujete vlakem, k letence nabízíme i dopravu na Letiště Václava Havla za skvělé ceny. Cesta z Čech stojí 250 Kč, z Moravy 500 Kč. Odvoz na letiště si můžete objednat na Letuska.cz (letuska@letuska.cz).
 
Chcete si v cíli Vaší cesty půjčit auto, potřebujete zprostředkovat dopravu do hotelu, máte zájem o vstupenky? Kontaktujte nás (tourism@letuska.cz), cestování je naše vášeň a umíme zařídit mnohé.
 
Pokud byste měli při cestování problém s výrazným zpožděním, zrušením či přesměrováním letu, pomůžeme Vám. Stačí jen vyplnit formulář (www.letuska.cz/text/click2claim-nahrada-za-zpozdeny-ci-zruseny-let) a můžete získat peníze zpět. Letuška ve spolupráci s Clic2Claim prověří podmínky a může zajistit kompenzaci podle evropské legislativy.
 
Zajímá vás, kde a kdy se konají sportovní akce světového formátu? Rádi byste četli o zkušenostech jiných cestovatelů? Kam na jídlo, za kolik, co ochutnat, jak se tam dostat? Pravidelně Vám přinášíme aktuální tipy od Letušky (www.letuska.cz/vypis/tip-letusky).
 
Chcete-li studovat jazyky, zajistíme Vám jazykový kurz v zahraničí www.letuska.cz/jazykove-kurzy-zahranici.
 
Poznejte s námi Indii od 15.480,-Kč www.letuska.cz/zajezdy/indie