Zajímavé služby

Ve vlastním zájmu se informujte na vízové povinnosti zemí, do kterých nebo přes které cestujete na www.vizovyservis.cz. Víza lze vyřídit na vízovém oddělení společnosti ASIANA viza@letuska.cz.
 
Víte už, kde budete bydlet? Rádi vám zajistíme vhodné ubytování http://letenka.letuska.cz/cs/indexHotel.php.
 
Potřebujete zajistit pronájem vozu v cíli Vaší cesty? Podívejte se na naši nabídku www.letuska.cz/auta.
 
Rychle zařídíme i pojištění na míru, Vaše cesta bude rozhodně bezpečnější. Kontaktujte nás na e-mailu tourism@letuska.cz nebo telefonním čísle 841 111 117.
 
Pojedete na pražské letiště vlastním autem? Parkovací místo si můžete sami jednoduše objednat www.letuska.cz/extra/parkovani-na-letisti.
 
Pokud cestujete vlakem, k letence nabízíme i dopravu na Letiště Václava Havla za skvělé ceny. Cesta z Čech stojí 250 Kč, z Moravy 500 Kč. Odvoz na letiště si můžete objednat na Letuska.cz (letuska@letuska.cz).
 
Chcete si v cíli Vaší cesty půjčit auto, potřebujete zprostředkovat dopravu do hotelu, máte zájem o vstupenky? Kontaktujte nás (tourism@letuska.cz), cestování je naše vášeň a umíme zařídit mnohé.
 
Pokud byste měli při cestování problém s výrazným zpožděním, zrušením či přesměrováním letu, pomůžeme Vám. Stačí jen vyplnit formulář (www.letuska.cz/text/click2claim-nahrada-za-zpozdeny-ci-zruseny-let) a můžete získat peníze zpět. Letuška ve spolupráci s Clic2Claim prověří podmínky a může zajistit kompenzaci podle evropské legislativy.
 
Zajímá vás, kde a kdy se konají sportovní akce světového formátu? Rádi byste četli o zkušenostech jiných cestovatelů? Kam na jídlo, za kolik, co ochutnat, jak se tam dostat? Pravidelně Vám přinášíme aktuální tipy od Letušky (www.letuska.cz/vypis/tip-letusky).
 
Chcete-li studovat jazyky, zajistíme Vám jazykový kurz v zahraničí www.letuska.cz/jazykove-kurzy-zahranici.
 
Poznejte s námi Indii od 15.480,-Kč www.letuska.cz/zajezdy/indie