Levné letenky do Limy od 15122 

Dopravce
  • Více možností

Letenky Vídeň - Lima za akční cenu od 15122

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 17621
  • z Vídně od 15122

Vyberte datum letu

Vídeň - Lima
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

15122

Famózní zážitky, které nabízí jen Jižní Amerika

Až poletíte do Jižní Ameriky, jistě se vám budou hodit tipy, které jsme pro vás připravili. Zaměřili jsme se zejména na památky v Peru.

Přečíst článek

Základní informace Lima

Plaza Mayor jakožto absolutní centrum města vás přivítá i se svou katedrálou, ve městě můžete navštívit i monumentální soudní palác, katakomby či muzea. Na pobřeží si můžete dát vyhlášený drink piňa colada i pokrm aji de gallina – kuře v chilli omáčce.
Když si zabookujete letenku do Limy, ve městě se pak můžete pohybovat metrem, které bylo otevřeno teprve v roce 2012. Můžete si sjet na raftu řeku Colca či se naučit na pobřeží Tichého oceánu windsurfing a paragliding. Lima vás tímto vším okouzlí.

Nejlevnější letenky

Lima je hlavním městem latinskoamerického státu Peru a původně nesla jméno Město králů. Odhaduje se, že má 7 milionů obyvatel, ale vzhledem k neustálému stěhovaní se Peruánců z vesnic do měst toto číslo roste. Ve městě jde spatřit nepředstavitelné. Lima leží na úpatí And v těsné blízkosti Tichého oceánu, díky jeho poloze zde nikdy neprší. Koupíte-li si letenku do Limy, budete se moci projít například starým koloniálním centrem plným barev, luxusními čtvrtěmi San Isidro, Barranco vedle slumů.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou