Levné letenky do Málagy od 2546 

Dopravce
  • Více možností

Letenky Praha - Málaga za akční cenu od 2546

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 2546
  • z Mnichova od 3851
  • z Vídně od 4274

Vyberte datum letu

Praha - Málaga
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

2546

Základní informace Málaga

Velkoměsto Málaga na jihu Španělska disponuje velmi příjemným podnebím, a proto je velmi lákavou turistickou destinací. Nejlevnější letenka do Málagy vás dostane do rodiště Pabla Picassa, které je známé pro svoje kulinářské speciality a vynikající víno.

Nejlevnější letenky

Mezi nejzajímavější malažské památky patří býčí aréna, kde se stále konají tradiční zápasy. Mezi mírumilovnější cíle se řadí muzeum se sbírkami děl rodáka P. Picassa a maurská pevnost Alcazaba. Letenka do Málagy je branou do této kulturní metropole.

Důležité kontakty

Přes univerzální telefonní číslo 112 můžete přivolat policii, zdravotníky, hasiče a další pohotovostní služby. Je funkční 24 hodin denně po celý rok. Velvyslanectví je v Madridu na adrese: Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid, telefon +34 91 353 1880 nebo nouzová linka +34 69 998 2307.

letenky

Nechcete-li si kupovat zájezd přichystaný cestovní kanceláří a i přesto byste si rádi odpočinuli právě na španělských plážích, doporučujeme vám rezervovat levné letenky do Málagy. Rádi vám pomůžeme s pojištěním, půjčením auta či zařízením ubytování.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou