Levné letenky do Dubaje od 6335 

Dopravce
  • Více možností

Letenky Praha - Dubaj za akční cenu od 6335

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 6335
  • z Mnichova od 9470
  • z Vídně od 8909

Vyberte datum letu

Praha - Dubaj
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

6335

Dubaj v magazínu Letušky

Cestujete s námi – Dubaj

O své dojmy z pobytu v Dubaji se s Letuškou podělila Saskia Litvinová

Přečíst článek

Základní informace Dubaj

Objednejte si letenku do Dubaje a ať už máte namířeno do sedmihvězdičkového hotelu, k moři s bělostným pískem, na nejvýše položenou vyhlídku nebo jen za sluníčkem, které tady svítí celý rok, můžete si být jistí, že odjíždět budete s úsměvem na tváři.

Nejlevnější letenky

Dubaj je jen superlativum. Nejvyšší budova na světě, nejdražší hotel, největší cukrárna, policie v Lamborghini, klimatizované zastávky autobusů, automat na zlato. Nejlevnější letenka do Dubaje vám umožní vidět celý tento nepředstavitelný arabský šperk.

Důležité kontakty

Důležitá telefonní čísla: policie 999, záchranka 998, hasiči 997, nouzová linka na velvyslanectví v Abú Dhabí +971/50/6628920. Zdravotnictví je v SAE na skvělé úrovni, přesto neexistují žádné dohody o bezplatném poskytování zdravotní péče občanům ČR. Doručujeme cestovat vždy s cestovním pojištěním.

letenky

I když je Dubaj hlavní město jednoho z emirátů, nemusíte se bát přísného zahalování a užívat dovolenou plnými doušky a bavit se podobně jako v Evropě, a to díky spoustě klubů, barů a diskoték. Letenka do Dubaje vám zajistí opravdu nevšední zážitek.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou