Izrael

Vízum do Izraele

Jak na víza do Izraele?

V souvislosti se šířícím se koronavirem (COVID-19) zavedl Izrael restriktivní opatření týkající se vstupu cizinců. V návaznosti na toto opatření ruší izraelský letecký přepravce El Al všechny lety na lince Tel Aviv – Praha – Tel Aviv, poslední let bude vypraven v neděli 15. 03. 2020

Od 12. 03. 2020 (20:00 hod. místního času) vstupuje v platnost nařízení o plošném omezení vstupu všech cizinců („non-residents“) do Izraele, tj. včetně občanů ČR. Nařízení je momentálně platné na 14 dnů. Vyňati z tohoto nařízení mohou být pouze ti občané ČR, kteří podmínky svého pobytu v Izraeli předběžně dohodnou s Velvyslanectvím Státu Izrael v Praze a po příjezdu do Izraele povinně absolvují 14 denní domácí karanténu. Doporučujeme občanům, aby sledovali podrobné informace o tomto a dalších souvisejících nařízeních v samostatném článku na webové stránce Velvyslanectví České republiky v Tel Avivu.

V případě cest do Izraele MZV ČR doporučuje všem občanům zaregistrovat se na internetových stránkách v databázi DROZD. Vaše registrace nám umožní Vás včas kontaktovat v případě mimořádné události, nebezpeční nebo nenadálé změně v podmínkách Vašeho pobytu prostřednictvím SMS zprávy.

V nouzové situaci se lze obrátit na pohotovostní linku velvyslanectví v Tel Avivu: +972 52 328 6622.

S Izraelem má Česká republika bezvízový styk na dobu pobytu maximálně 90 dnů.

Další informace

Žádost o bližší informace

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Pole státní příslušnost je povinné
Pole pobyt od je povinné
Pole pobyt do je povinné
Bez souhlasu není možné formulář odeslat