Bali a ostrov Gili Air

Indonésie

Užijte si jedinečnou kombinaci dvou indonéských ostrovů. Kouzelné cestovatelské zážitky vás čekají na Bali. Odpočinek a tyrkysové moře na ostrově Gili Air. Jedinečnou atmosféru Bali tvoří tajuplné chrámy, pláže s bílým pískem a také exotická příroda. Dominantou ostrova je posvátná sopka Gunung Agung.

Navštívíte také ostrůvek Gili Air. Ostrov se nachází v souostroví Gili a nabízí ideální kombinaci nočního života a odpočinku. Na ostrově najdete klidná romantická zákoutí, stejně tak i noční podniky. Na ostrově Gili Air jsou zakázány všechny motorové dopravní prostředky. Místní obyvatelé se zde přemisťují koňskými povozy nebo na kolech.

Zažijte: relaxaci na nádherných písečných plážích, návštěvu hlavních chrámů a svatyní, šnorchlování ve vodách bohatých na mořský život

Detailní program zájezdu

1. den: Odlet

Odlet z Prahy do Denpasaru. 

2. den: Bali - Candidasa

Po příletu na letiště Denpasar následuje přejezd na východní pobřeží do luxusního hotelu Discovery přímo u moře. Hotel se nachází ve městečku Candidasa. Zde strávíte 3 noci.

Nocleh v hotelu.

3. den: Candidasa

Relaxujte na bílé pláži Pantai Putih nedaleko městečka Candidasa. Doporučujeme v oblasti navštívit výborné restaurace s lokálními i západními specialitami. Mezi příjemné zážitky patří návštěva místních obchůdků.

Nocleh v hotelu.

4. den: Besakih

Dnes navštívíte největší hinduistický chrám na Bali Besakih, také zvaný jako chrám Matka. Chrám se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung.

Nocleh v hotelu.

5. den: Padangbai – ostrov Gili Air​

Ráno relaxujte v hotelu. Odpoledne následuje odjezd do přístavu Padangbai a dále rychlolodí na ostrůvek Gili Air. Zde máte zajištěné ubytování v resortu s bazénem. Resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova. Je zde nádherný výhled na západ slunce, a také na majestátnou sopku Agung. Na ostrově Gili Air je doprava řešena povozy s koňmi, ty vás odvezou do hotelu.

Nocleh v hotelu.

6. - 8. den: Gili Air

Tyto dny využijte pro relaxaci na pláži. Fakultativně můžete využít šnorchlovací výlet. Zde máte možnost sledovat nádherné korálové zahrady, mořské obří želvy a jiný pestrý podmořský život. Dále můžete cvičit jógu na vodě, navštívit kurzy tance, vaření. V případě potřeby relaxace si můžete zajít na masáž.

Nocleh v hotelu.

9. den: Gili Air – Bali ​

Ráno bude zajištěný přejezd rychlolodí zpět na Bali. Odtud bude přejezd do centra ostrova do městečka Ubud. Po cestě navštívíte tradiční výrobnu mořské soli a také hinduistický chrám Goa Lawah, také známý jako jeskyně netopýrů. Chrám je významný pro každého Balijce především proto, že zde probíhají zásadní ceremonie měsíc po kremaci. Ta je v balijské kultuře zásadním předělem v cestě duše do další úrovně. Ubytování bude zajištěno v příjemném hotelu s nádhernými zahradami uprostřed města Ubud.

Nocleh v hotelu.

10. den: Ubud

Dnešní den můžete strávit nákupem suvenýrů, relaxací v hotelu či návštěvou věhlasného opičího lesa. Opičí les se nachází jen pár minut chůze od hotelu. Navštivte bary s živou hudbou a vychutnejte si tu pravou balijskou atmosféru u dobrého jídla. Fakultativně je možné zajistit projížďku na kolech nebo rafting.

Nocleh v hotelu.

11. den: Ubud (odlet)

Dopoledne prožijte podle svého. Relaxujte u bazénu či vyrazte na nákupy. Poté navštívíte mořský chrám Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Tanah Lot je velmi příjemné a fotogenické místo, kterým krásně zakončíte svůj pobyt v Indonésii.

Následuje noční odlet zpět do Prahy.

12. den: Přílet do Prahy

Přílet zpět do Prahy. 

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   31. 05. 2021 - 30. 08. 2021 12 dní / 9 nocí od 49350
Kdykoli v období   31. 08. 2021 - 29. 11. 2021 12 dní / 9 nocí od 44860

Ubytování

Ubytování ve 3-4* hotelech ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek. 

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Vybírány jsou letenky s rozumnými časy přestupů a dle ceny.

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí.

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - Denpasar - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Ubytování na 10 nocí ve 3-4* hotelech ve dvoulůžkovém pokoji
 • Program dle itineráře
 • Vstupné do památek dle itineráře
 • Veškerou dopravu během programu
 • Plavbu lodí z Bali na Gili a zpět
 • Nonstop SOS asistenci česky mluvícího delegáta na Bali
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (rádi vám zařídíme)
 • Další jídla a nápoje nezmíněné v "cena zahrnuje"
 • Osobní výdaje a spropitné, fakultativní výlety, poplatky za fotografování/natáčení v památkách (doporučené kapesné cca 350 - 400 Kč/osoba/den)
 • Termíny v období Vánoc a Silvestra (za příplatek)

Reference od našich klientů

Š.D.

zdravím po návratu z dovolené a děkuji za zprávu. Sama jsem Vám i chtěla napsat, abych Vám poděkovala za spolupráci a přípravu dovolené, se kterou jsme byli velmi spokojeni.
Celkově vše fungovalo dle domluvy, cestovní agentura na Bali je opravdu spolehlivá. Průvodce byl velmi příjemný a vstřícný, s dobrou znalostí angličtiny a komunikativní. Řidič byl také velmi spolehlivý. Rovněž jsme přivítali dochvilnost.
Hotely byly na očekávané úrovni, s velmi dobrou úrovní služeb a komfortními pokoji.
Program byl zajímavý, jen myslím,že ještě delší mohl být poznávací okruh,např. zahrnout i návštěvu nějaké sopky s chrámy ve vnitrozemí a prodloužit pobyt v Ubudu,který je velmi atraktivní a zajímavý, např. s organizovanou procházkou v rýžových polích a večerní
návštěvou balijských tanců.
Prodloužení poznávacích dnů by bylo možné i vzhledem k době, která pak zůstává na pobyt v jednom hotelu na jihu. My jsme si po krátkém zorientování zajistili další výlety, ale pokud by šlo o turisty bez znalosti angličtiny, tak by to pro ně bylo obtížnější.
Je to ale pouze náš názor, protože raději máme aktivní dovolenou a na Bali je opravdu stále co poznávat :-)
Ještě jednou tedy děkuji za poskytnuté služby a rovněž za velmi vstřícný přístup i z Vaší strany.

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat