• Zájezdy
 • Double Tree Resort by Hilton Nungwi 4*

Double Tree Resort by Hilton Nungwi 4*

Zanzibar

Vycestujte s námi na krásný ostrov v Indickém oceánu s bílými širokými písečnými plážemi, které od nejednoho cestovatelského magazínu získaly významné ocenění jako jedny z nejkrásnějších pláží na světě. Ostrov Zanzibar je bohatý na velké množství přírodních zajímavostí. Narazíte zde na deštný prales, mangrovové porosty, želvy obrovské či guerézy zanzibarské. Budete si moci zaplavat společně s delfíny v jejich přirozeném prostředí. Poznáte také jedinečnou místní kulturu, která byla zasažena arabskými a evropskými vlivy.

Země nevyžaduje test na přítomnost SARS-CoV-2.

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   10. 06. 2020 - 29. 06. 2022 9 dní / 7 nocí od 55610

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek. 

Double Tree Resort by Hilton Nungwi 4*

Dostupné pokoje

Garden View

Pokoje jsou umístěné v tropické zahradě, do které se rozevírá krásný výhled. Pokoje jsou v blízkosti hotelového lobby. Mají vlastní balkón, lednici a TV. Maximální obsazenost pokoje je pro 2 dospělé a 1 dítě na přistýlce.

Všechny pokoje jsou vybavené stropním větrákem. Samozřejmostí je vlastní koupelna a satelitní TV.

Pool View

Z balkónu těchto pokojů se vám rozevírá výhled na hotelový bazén a z některých pokojů i částečný výhled na oceán. Tyto pokoje se nacházejí v blízkosti pláže. Najdete v nich malou ledničku a LCD TV. Maximální obsazenost pokoje je pro 2 dospělé a 1 dítě na přistýlce.

 

Ocean Front

Pokoje se nacházejí přímo u pláže a nacházejí se v malých bungalovech. Součástí pokoje je taktéž vlastní koupelna, balkón, mini lednička a LCD TV.

Hotel se nachází na severním cípu ostrova u nádherné bílé písčité pláže Nungwi, která byla oceněna britským deníkem „The Guardian“ jako 5. nejlepší pláž na světě. Letiště je vzdálené od hotelu zhruba 65 km a hlavní město necelých 60 km (1 hodina cesty). Západním směrem se v blízkosti nachází ostrůvek Tumbatu. Obchůdky a restaurace jsou v blízkém okolí hotelu. Supermarket je ve městečku Nungwi 1 km daleko.

Hotel je zařízený stylově a komfortně. Pro pracovní cesty můžete využít následující služby – e-mail, fax, zasedací místnosti, kopírování a tisknutí či možnosti videokonferencí. Rodiny s dětmi mohou využít služeb hlídání dětí. Dále jsou v hotelu k dispozici různé dětské aktivity, v restauraci jsou k dispozici dětská jídla a dětská židlička, do pokoje si můžete nechat dodat dětskou postýlku. Hotel nabízí možnost úschovy zavazadel, služby směnárny, prádelnu, bezpečnostní sejf a pult s turistickými informacemi. Součástí komplexu je také fitness centrum a bazén. Využít můžete širokou škálu sportovních aktivit, které hotel nabízí. Pokoje jsou dostupné výtahem a u vstupu do hotelu je rampa pro vozíčky/kočárky. Hotel disponuje také pokoji, které jsou snadno dostupné pro lidi na vozíčku. Připojení k Wi-Fi v celém areálu hotelu je samozřejmostí.

Sportovní aktivity: V hotelu si můžete vychutnat následující aktivity: rybaření, cvičení v posilovně, kulečník, potápění, šnorchlování

Pláž: Nádherná bílá písčitá pláž Nungwi se nachází přímo u hotelu. Tato pláž byla oceněna britským deníkem „The Guardian“ jako 5. nejlepší pláž na světě.

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Vybírány jsou letenky s rozumnými časy přestupů a dle ceny.

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí.

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - Zanzibar - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Soukromý transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
 • Stravování: 7x all inclusive
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Vízum do Tanzanie (rádi vám zařídíme - vyřízení trvá 3 až 4 týdny)
 • Pobytovou taxu (platí se na místě; 1 USD/osoba/noc)
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (rádi vám zařídíme)
 • Prodloužení pobytu (můžeme vám zařídit)
 • Další jídla a nápoje nezmíněné v "cena zahrnuje"
 • Osobní výdaje a spropitné, fakultativní výlety, poplatky za fotografování/natáčení v památkách
 • Termíny v období Vánoc a Silvestra (za příplatek)

Reference od našich klientů

Adriano N.

Dovolená byla naprosto dokonalá. Organizace všech záležitosti proběhla bezvadně a hladce. Velmi si ceníme služby společnosti Quatar Airways které doufáme, že budeme znovu brzy využívat. Personál, počináje našeho příletu do Zanzibaru (pan Omar) přes taxi služby a personál z hotelu nás obsloužili výtečně a velkou část našeho zážitku představuje právě čas strávený s těmito lidmi se kterými jsme si mohli po celou dobu vyměnit názory a naučit se nové věcí ve velmi přátelském duchu. Silně doufáme že se s nimi ještě někdy potkáme. Ohledně kvalitě ubytování dovolují jsi Vám poslat dvě fotky které mluví samé o sobě. Dokonalé. Moc děkujeme za Vaš přístup a ochotu a těšíme se na další spolupráci

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat