• Zájezdy
 • Dva tropické ostrovy, dvojnásobek zážitků

Dva tropické ostrovy, dvojnásobek zážitků

Dva tropické ostrovy, dvojnásobek zážitků

Objevte krásy 2 ostrovů sopečného původu na vlastní pěst. S pronajatým vozem budete pánem svého času. Aktivnější dovolenou zažijete na ostrově Réunion, který se pyšní aktivní sopkou a nádhernými scenériemi plných zelených hor, vodopádů a pláží, kde se střídá bílý písek s černým. Budete moci projet celý ostrov, ale také podniknout nespočet výletů po vyznačených stezkách, kdy se setkáte s původní architekturou, místní flórou a úžasnými výhledy. Více relaxace vám nabídne ostrov Mauricius, kde se pláže s jemným pískem v jednotlivých částech liší svou barvou. Budete moci poznávat tropickou přírodu a historická místa, která nabízí jedinečné spojení přírody, kultury a pohody. Ostrov je obklopen korálovým útesem, čímž se stává rájem na podmořský svět.

Mauricius a Réunion

Detailní program zájezdu

1. den: Odlet

Odlet z Prahy na Réunion. 

2. den: Saint Denis

Přílet na mezinárodní letiště Rolland Garos na Réunionu. Vyzvednutí pronajatého vozu a odjezd do hotelu v Saint Denis, ubytování. Odpoledne můžete strávit procházkou po městě, kde najdete kousek od sebe ležící křesťanskou katedrálu, muslimskou mešitu i hinduistický chrám plný barev. Ve městě se nachází promenáda při pobřeží Indického oceánu se sochou Rollanda Garrose. Dále zde můžete obdivovat kreolskou architekturu i barevná tržiště.

Nocleh v hotelu v Saint Denis.

3. den: Saint Denis – Saint Gilles​

Dnes opustíte městečko Saint Denis a vydáte se do lázeňského města Saint Gilles. Doporučujeme zastávku na vyhlídce Le Maido, odkud se vám otevře kaldera Cilaos a budete moci obdivovat zbytky vulkánu. V okolí je mnoho značených stezek ke snadným procházkám. Před městečkem Saint Gilles se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Réunionu – Boucan Canot. Zde můžete relaxovat na pláži s bílým pískem obklopeni palmami. Podvečer lze strávit procházkami po městě Saint Gilles, které je vyhlášené svými termálními prameny.

Nocleh v hotelu v Saint Gilles.

4. den: Saint Gilles – Cilaos​

Dnes se vydáte ze Saint Gilles do horského městečka Cilaos. Cestou doporučujeme navštívit solná pole v Saint Leu, kde se nachází i zajímavé muzeum soli. 5 minut jízdy od muzea soli se nachází vyhlídka Souffleur. Do městečka Cilaos vede cesta klikatící se po místních kopcích nabízející úchvatné výhledny. Ubytování v Cialos, individuální volno na procházku po městě. Cialos je obklopené horami a tyčí se nad ním nejvyšší hora Réunionu – Piton des Neiges.

Nocleh v hotelu v Cilaos.

5. den: Cilaos – Piton de la Fournaise​

Individuální volno. Dnešní den můžete strávit procházkou (cca 13 km) k nedalekým vodopádům s nádhernými výhledy anebo si vybrat z několika dalších značených stezek v okolí města. Odpoledne odjezd z městečka Cilaos k sopce Piton de la Fournaise. Ubytování v okolí.  

Nocleh v hotelu.

6. den: Piton de la Fournaise – Saint Denis​

Dnes vás čeká výstup na aktivní vulkán Piton de la Fournaise. Všude kolem vás bude láva hrající různými odstíny. Výstup až k hlavnímu kráteru trvá cca 4 hodiny (tam a zpět). Nicméně i procházka pod kráterem má své kouzlo a je dechberoucím zážitkem. Poté odjezd do Saint Denis. Dle časových možností se lze zastavit například ještě v zahradě s kořením u městečka Saint Philippe, u vodopádů Anse des cascades nebo u kostelíku Sainte Rose, který obklopuje láva.

Ubytování v Saint Denis.

7. den: Saint Denis – Mauricius: Flic-en-Flac​

Brzy ráno odjezd na letiště. Odevzdání vypůjčeného vozu. Přelet na ostrov Mauricius. Transfer do letoviska Flic en Flac, kde budete ubytování na následujících 5 nocí. Individuální volno na pláži, odpočinek. Fakultativně možnost pronájmu auta.

Nocleh v hotelu ve Flic-en-Flac.

8. - 11. den: Flic-en-Flac

Individuální volno na pláži.

Možnost fakultativních výletů. 

Nocleh v hotelu ve Flic-en-Flac.

12. den: Flic-en-Flac - odlet

Dle času vašeho odletu individuální volno na pláži. Poté transfer na letiště, odlet zpět do Prahy.

13. den: Přílet do Prahy

Přílet zpět domů. 

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   01. 05. 2020 - 31. 07. 2020 13 dní / 10 nocí od 55200
Kdykoli v období   01. 08. 2020 - 31. 10. 2020 13 dní / 10 nocí od 61350

Ubytování

Ubytování ve 3* hotelech ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek. 

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Vybírány jsou letenky s rozumnými časy přestupů a dle ceny.

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí.

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - Réunion / Mauricius - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Letenku v mezinárodním přeletu Réunion - Mauricius v ekonomické třídě
 • Ubytování na 10 nocí ve 3* hotelech ve dvoulůžkovém pokoji
 • Stravování: 5x snídaně, 5x polopenze
 • Pronájem menšího vozu na Réunionu (vyzvednutí a vrácení vozu na letišti)
 • Pojištění havárie a krádeže vozu se spoluúčastí 800 EUR
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (rádi vám zařídíme)
 • Příplatky k pronájmu vozu (připojištění s nulovou spoluúčastí, 35 EUR povinný poplatek za pronájem vozu a vratnou garanci 800 EUR kreditní kartou)
 • Další jídla a nápoje nezmíněné v "cena zahrnuje"
 • Osobní výdaje a spropitné, fakultativní výlety, poplatky za fotografování/natáčení v památkách
 • Termíny v období svátků, Vánoc a Silvestra (za příplatek)

Reference od našich klientů

Pavlína H.

Dovolte mi touto cestou Vám co nejsrdečněji poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jste nám v prosinci loňského roku zprostředkovala. Všechno bylo skvěle zorganizované a ubytování jsme měli také krásné.

Radka L.

Celá dovolená proběhla naprosto bez problémů, vše jsme od Vás měli perfektně zajištěné, nebyl jediný problém. ! Reunion je fantastický,oba jsme nikdy takovou nádhernou přírodu nezažili, stihli jsme, co se dalo, ale chtělo by to alespoň 14 dní. Protože jsme dali i turistiku,brali jsme Mauricius jako odpočinkový, přesto jsme si půjčili skůtr a ještě pár výletů udělali. Moc bychom Vám za vše chtěli poděkovat.

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat