Golf a odpočinek ve Vietnamu

Golf a odpočinek ve Vietnamu

Chcete poznat krásy Vietnamu a jste nadšeným hráčem golfu, nebo byste si tento sport chtěli na dovolené vyzkoušet? Letuška pro vás připravila tento speciální zájezd, který kombinuje poznávání jedinečných míst ve Vietnamu společně s dopoledním hraním golfu.

Čím vás zájezd okouzlí: několika dny hraním golfu na nejlepších hřištích v zemi, plavbou po řece Mekongu a po řece Song Huong, prohlídkou nejvýznamnějších vietnamských měst, seznámením se s horskou etnickou skupinou včetně tradičního pokrm s kulturním představením, plavbou nejkrásnější zátokou na světě, odpočinkem na písečných plážích

Vietnam

Detailní program zájezdu

1. den: Odlet

Odlet z Prahy do Ho Či Minova Města. 

2. den: Ho Či Minovo Město

Přílet do Ho Či Minova Města. Na letišti vás přivítá zástupce cestovní kanceláře, se kterým přejdete do hotelu, ve kterém se ubytujete. Zbytek dne máte individuální volno na odpočinek.

Nocleh v hotelu.

3. den: Ho Či Minovo Město

Po snídani přejedete do golfového střediska, kde si užijete dopoledne hraním golfu (Tan Son Nhat Golf Club nebo podobný). Po hře se vydáte na prohlídku nejvýznamnějších památek Ho Či Minova Města. Navštívíte palác, který byl sídlem prezidenta Jižního Vietnamu až do roku 1975 a prohlédnete si pozůstatky francouzských vlivů, které reprezentuje katedrála Notre Dame a budova hlavní pošty. Po prohlídce města přejedete na hotel, kde se ubytujete.

Nocleh v hotelu.

4. den: Ho Či Minovo Město

Po snídani pojedete do dalšího golfového střediska – Long Thanh Golf Club. Po hře vás řidič odveze zpět do hotelu. Odpoledne máte individuální volno, během kterého se můžete vydat na vlastní procházku po městě.

Nocleh v hotelu.

5. den: Ho Či Minovo Město - Mekong

Po snídani pojedete do provincie Tien Giang a vydáte se za poznáním každodenního života podél delty řeky Mekongu. Poplujete loďkou po řece až k ostrůvku Qui, který je plný ovocných sadů. Cestou uvidíte spoustu dalších ostrůvků, rybářské přístavy či dílny na stavbu loděk. Projdete se do místní vesničky, kde si můžete pochutnat na místním ovoci. Uprostřed sadů bude podáván oběd.

Dále budete pokračovat do obchodu, kde dělají sladkosti z kokosů. Nakonec si vychutnáte plavbu skrze malý kanál. Před návratem můžete relaxovat v houpací síti nebo se projet po ostrůvku na kole.

Návrat zpět do Ho Či Minova Města a nocleh v hotelu.

6. den: Ho Či Minovo Město - Danang

Po snídani máte individuální volno podle času letu. Potom vás řidič odveze na letiště, ze kterého poletíte vnitrostátním letem do Danangu. Po příletu vás řidič odveze do hotelu, kde se ubytujete. Zbytek dne individuální volno na odpočinek.

Nocleh hotelu.

Fakultativně: Můžete po příletu jet do golfového klubu Bana Hills, který byl vyhlášen nejlepším novým golfovým hřištěm v roce 2016. Po hře vás řidič odveze do hotelu.

7. den: Danang - Hoi An

Po snídani pojedete na golfové hřiště Vinpearl South Hoi An Golf (nebo podobného). Po hře přejedete do města Hoi An, ve kterém si prohlédnete staré město, jež je zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Po prohlídce města odjezd zpět do hotelu. Odpoledne máte individuální volno, které můžete trávit na pláži.

Nocleh v hotelu.

8. den: Danang

Po snídani odjezd do golfového klubu Laguna Langco, který byl vyhlášený nejlepším novým golfovým hřištěm v roce 2013. Po hře se vrátíte zpět do hotelu a máte individuální volno na odpočinek.

Nocleh v hotelu.

9. den: Hue

Po snídani pojedete scénickou cestou do města Hue. Před příjezdem do města se nalodíte na loďku a poplujete po řece Perfume (Sông Hương) a navštívíte ikonickou pagodu Thien Mu. Cestou půjdete na oběd v lokální restauraci. Poté navštívíte komplex dynastie Nguyen, dále královské hrobky a užijete si nakupování na místním marketu. Poté se ubytujete v hotelu.

Nocleh v hotelu.

10. den: Hue - Hanoj

Po snídani máte individuální volno. Podle času letu vás řidič převeze na letiště. Vnitrostátním letem přeletíte do Hanoje. Po příletu se vydáte na prohlídku hlavního města. Navštívíte nejvýznamnější pamětihodnosti města – Ho Či Minovo mauzoleum, pagodu One Pillar, první vietnamskou univerzitu (Temple of Literature), jezero Hoan Kiem, chrám Ngoc Son či staré hanojské čtvrti. Po prohlídce se ubytujete v hotelu a zbytek dne máte volno na odpočinek nebo na další procházku po městě.

Nocleh v hotelu.

11. den: Hanoj - Mai Chau

Po snídani pojedete do provincie Mai Chau, ve které jsou k vidění idylické etnické vesnice. Seznámíte se s místními obyvateli a jejich kulturou. Během dne si vychutnáte oběd a večer pro vás bude připravena večeře s tradiční taneční show.

Nocleh v hotelu.

12. den: Mai Chau - Ha Long

Po snídani si můžete užít procházku po vesnici a obdivovat další rytmus každodenního života místních obyvatel. Později pojedete na golfové hřiště Sky Lake Golf, které patří k jedněm z nejkrásnějších ve Vietnamu. Po hře přejedete do města Ha Long, kde se ubytujete v hotelu.

Nocleh v hotelu.

13. den: Zátoka Ha Long (Ha Long Bay)

Po snídani se nalodíte a poplujete do proslulé zátoky Ha Long, která je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO. Během cesty navštívíte plovoucí rybářské vesničky, dále budete moci během výletu místy plout na kajacích po vlastní ose a navštívíte jeskyně Thien Cung s krásnou krápníkovou výzdobou. Během plavby bude podáván oběd. Návrat zpět do přístavu a transfer zpět do hotelu. Zbytek dne máte individuální volno.

Nocleh v hotelu.

14. den: Ha Long - Hanoj

Nasnídáte se a poté přejedete na golfové hřiště FLC Halong Bay Golf, které nabízí taktéž skvělý výhled na zátoku Ha Long. Po hře pojedete zpět do Hanoje, kde se ubytujete v hotelu. Zbytek dne máte volno na odpočinek a poslední procházky a nákupy.

Nocleh v hotelu.

15. den: Hanoj (odlet)

Po snídani máte individuální volno. Dle času vašeho letu vás řidič odveze na letiště, ze kterého poletíte zpět domů.

16. den: Přílet do Prahy

Přílet zpět domů. 

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   01. 02. 2019 - 31. 12. 2019 16 dní / 14 nocí od 77390

Ubytování

Ubytování ve 4* - 5* hotelu ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek.

Ceny jsou uvedené za 4* hotely. Ceny za 5* hotely jsou na vyžádání.

Ho Či Minovo Město: A & Em Hotel 4*

Danang/Hoi An: Hoi An Beach Resort 4*

Hue: Huong Giang Hotel Resort & Spa 4*

Hanoj: Noble & Swan Boutique Hotel 4*

Mai Chau: Mai Chau Village

Ha Long: Royal Ha Long Hotel 4*

V případě obsazenosti jsou voleny hotely stejné nebo vyšší kategorie.

Strava

Typ stravování: Kombinovaná

14x snídaně, 5x oběd, 1x večeře

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Lety s rozumnými časy přestupů. 

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí.

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - Ho Či Minovo Město / Hanoj - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Vnitrostátní letenky Ho Či Minovo Město - Danang, Hue - Hanoj v ekonomické třídě
 • Veškeré transfery privátním klimatizovaným vozem
 • Plavbu lodí po řece Mekong
 • Plavbu lodí v Hue
 • Plavbu lodí v zátoce Ha Long
 • Ubytování na 14 nocí ve 4* hotelech ve dvoulůžkových pokojích
 • Stravování: 14x snídaně, 5x oběd, 1x večeře
 • Vstup na golfová hřiště během pracovních dní vč. nosiče golfových holí a golfového vozítka (o víkendech je příplatek cca 35 - 45 USD / osoba / hra)
 • Služby anglicky / francouzsky mluvícího průvodce
 • 2 lahve vody na den / osoba
 • Program dle itineráře
 • Vstupné do památek dle itineráře
 • Veškeré servisní poplatky a daně
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Vízum do Vietnamu (rádi vám zařídíme)
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (rádi vám zařídíme)
 • Poplatek za golf v Bana Hills Golf Club (poplatek cca 145 USD / osoba) - fakultativní hra golfu
 • Osobní výdaje a spropitné, fakultativní výlety, poplatky za fotografování/natáčení v památkách
 • Česky mluvícího průvodce (můžeme vám zařídit) - potřeba objednat alespoň 1 měsíc dopředu
 • Další jídla a nápoje nezmíněné v "cena zahrnuje"
 • Další služby nezmíněné v "cena zahrnuje"
 • Termíny v období Vánoc a Silvestra (za příplatek)
 • Termíny v období svátků (za příplatek)

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat