Jalsa Beach Hotel & Spa 4*

Jalsa Beach Hotel & Spa 4*

Vydejte se s námi na jeden ze světových unikátů, ostrov v Indickém oceánu – Mauricius. Objevujte nejen jedinečné přírodní krásy od hor, přes vodopády až po nádherné tyrkysově zbarvené laguny.

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   07. 01. 2020 - 31. 10. 2020 10 dní / 7 nocí od 42150

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek. 

Jalsa Beach Hotel & Spa 4*

Dostupné pokoje

Pokoj Standard

Celkem těchto pokojů nabízí hotel 28. Rozloha pokoje je 30 m2. Všechny pokoje tohoto typu jsou umístěné v tzv. Sunrise bloku, v třípatrové budově s výhledy do zahrady. Všechny pokoje, které jsou umístěné v přízemí, mají k dispozici terasu. Ostatní pokoje v prvním a druhém patře jsou opatřeny balkóny. Všechny pokoje jsou vybaveny soukromým sociálním zařízením se sprchou nebo s vanou.

Vybavení pokoje: mini lednička, telefon, kávovar, LCD TV a DVD přehrávač, digitální sejf, individuální klimatizace, koupelna se sprchou/vanou, vysoušeč vlasů, zásuvky s napětím 220-240 V

Pokoj Deluxe

Tento typ pokojů je umístění v blocích Sunrise, Sunshine a Sunset, ve třípatrových budovách. Celkem jich hotel nabízí 34. Rozloha pokoje je 40 m2. Všechny pokoje v přízemí mají terasu. Ostatní pokoje v prvním a druhém patře jsou opatřené balkónem s výhledem na bazén nebo na moře. Všechny pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou, kde si můžete vybrat, zda chcete sprchu, nebo vanu.

Vybavení pokoje: mini lednička, telefon, kávovar, župan a pantofle, LCD TV a DVD přehrávač, digitální sejf, individuální klimatizace, koupelna se sprchou/vanou, vysoušeč vlasů, zásuvky s napětím 220-240 V

Jalsa Beach Hotel and Spa se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius v oblasti Poste Lafayette. Rozprostírá se podél mírných břehů Indického oceánu, odkud je krásný výhled na tyrkysovou lagunu a ohromující scenérie pohoří v pozadí. Hotel je od mezinárodního letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam vzdálen 45 km (1 hodinu a 15 minut cesty autem). Hlavní město, Port Louis, je vzdálené 30 km (45 minut cesty autem).

Pokud vyhledáváte poklidnou a uvolňující dovolenou, je právě hotel Jalsa pro vás to správnou volbou.

Hotel nabízí 66 prostorných pokojů, sestávající se z kategorií Standard a Deluxe. Deluxe pokoje jsou situovány s výhledem na moře nebo na bazén. V hotelu je k dispozici dětský koutek, služby prádelny a samozřejmostí je i připojení k internetu. Je zde možné i tisknout či faxovat ve vybaveném Business centru. Hotel též nabízí možnost parkování s 24 hodinovým dozorem.

Sportovní a další aktivity v ceně: Pokud máte raději venkovní aktivity, můžete si zaplavat buď v bazénu, nebo využít široké škály služeb a nabídky vodních sportů v Boat House. V samotném hotelu můžete využít služeb fitness centra. V případě nehezkého počasí je možné využít nabídku stolových a dalších her v hotelu.

Sportovní a další aktivity za příplatek: Bota House - Zde je možné si objednat kite surfing, potápění (scuba diving), rybaření a další aktivity spojené s mořem. Lázně - Pro ty, kteří se chtějí oddat ještě větší relaxační atmosféře, nabízí hotel komplexní nabídku lázeňský procedur v poklidném prostředí. Procedury je možné si vychutnat jak samostatně, tak i v rámci různých balíčků. Za příplatek si můžete vypůjčit kolo nebo automobil, nebo si zahrát na golfovém hřišti.

Pláž - K hotelu patří soukromá pláž v blízkosti hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Strava

Typ stravování: Polopenze

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Vybírány jsou letenky s rozumnými časy přestupů a dle ceny.

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí.

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - Mauricius - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
 • Stravování: 7x polopenze
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (rádi vám zařídíme)
 • Další jídla a nápoje nezmíněné v "cena zahrnuje"
 • Povinné příplatky za Vánoční a Silvestrovský večer
 • Osobní výdaje a spropitné, fakultativní výlety, poplatky za fotografování/natáčení v památkách
 • Termíny v období Vánoc a Silvestra (za příplatek)

Reference od našich klientů

Pavlína H.

Dovolte mi touto cestou Vám co nejsrdečněji poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jste nám v prosinci loňského roku zprostředkovala. Všechno bylo skvěle zorganizované a ubytování jsme měli také krásné.

Radka L.

Celá dovolená proběhla naprosto bez problémů, vše jsme od Vás měli perfektně zajištěné, nebyl jediný problém. ! Reunion je fantastický,oba jsme nikdy takovou nádhernou přírodu nezažili, stihli jsme, co se dalo, ale chtělo by to alespoň 14 dní. Protože jsme dali i turistiku,brali jsme Mauricius jako odpočinkový, přesto jsme si půjčili skůtr a ještě pár výletů udělali. Moc bychom Vám za vše chtěli poděkovat.

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat