• Zájezdy
 • Japonsko: Světový pohár v Rugby 2019

Japonsko: Světový pohár v Rugby 2019

Ten pravý zážitek, na který se nezapomíná!

Tato výjimečná událost bude v hledáčku fanoušků z celého světa. Poslední mistrovství se konalo v roce 2015 v Anglii a těšilo se obrovské popularitě. Věříme, že Japonsko v tomto ohledu nebude jiné! Díky své specifické kultuře, tradicím, skvělé reputaci, co se organizace týče, má šanci stát se „Mistrovstvím“, na které se nezapomíná. Zápasy budou probíhat celkem ve 12 městech Japonska. Pro vás jsme vybrali čtyři. Vstupenky na ně jsou součástí balíčku tohoto zájezdu. Dva se konají v Jokohamě, jeden v Kóbe a poslední v Ósace. Kromě těchto míst poznáte také Tokio, Kamakuru, Kjóto, Udži, Naru, Himeži a Hirošimu.

Zájezd je organizován ve spolupráci s JTB. 

 

Detailní program zájezdu

1. den: Odlet

Odlet z Prahy do Tokia. 

Odlet z Prahy ve večerních hodinách se společností Emirates. 

2. den: Tokio

Přílet na letiště Haneda v Tokiu. Přesun do hotelu. Volný program určený na odpočinek anebo na poznávání oblasti kolem hotelu, případně se můžete vydat směrem k zahradám Císařského paláce nebo živější části Tokia – Roppondži nebo Šibuja. Rádi vám doporučíme další vhodné tipy

Nocleh v Tokiu.

3. den: Tokio

Snídaně v hotelu.

Tip: Vydejte se na celodenní prohlídku Tokia. Podívejte se do čtvrti Asakusa, kde se nachází nejuctívanější chrám Sensódži. Můžete si zakoupit suvenýry u některého z mnoha stánků nacházejících se v blízkosti chrámu. V oblasti Haradžuku můžete obdivovat mladou generaci velmi netradičně oblečenou do pestrobarevných výstřelků. 

Nocleh v Tokiu.

4. den: Tokio - Jokohama - Tokio

Snídaně v hotelu. Individuální přesun do Jokohamy. 

Tip: Doporučujeme prohlídku Čínské čtvrti, kde se můžete těšit na řadu kulinářských specialit. Projděte se elegantním předměstím Jamate, která je v kontrastu se čtvrtí mrakodrapů – Minato Mirai. Po ukončení prohlídky se dopravíte na první zápas: Nový Zéland-Jižní Afrika. Po skončení zápasu přesun zpět do hotelu v Tokiu

Nocleh v Tokiu.

5. den: Tokio - Jokohama - Tokio

Snídaně v hotelu. 

Tip: Dopoledne se vydejte podívat se do administrativního centra Šindžuku, kde se nachází Metropolitní budova, odkud je krásný výhled na Tokio. Odpoledne pokračujte do Jokohamy na druhý zápas: Irsko-Skotsko. Po skončení zápasu návrat do hotelu v Tokiu. 

Nocleh v Tokiu

6. den: Tokio - Kjóto

Snídaně v hotelu. 

Dopoledne pojedete vlakem šinkansen do tradičního města Kjóto a dopravíte se do hotelu, kde se ubytujete. Zbylý čas odpoledne můžete použít na procházky Kjótem, zvláště hezká je část Gionu, kde najdete řemeslné obchůdky nabízející ručně vyráběné bambusové výrobky. Odpoledne se můžete vydat autobusem na půldenní autobusový výlet po Kjótu s anglickým průvodcem, uvidíte to nejhezčí: svatyni  Fušimi Inarichrám Kijomizudera a chrám Sandžusangendo. Po skončení výletu návrat do hotelu v Kjótu. 

Nocleh v Kjótu.

7. den: Kjóto - Nara a Udži - Kjóto

Snídaně v hotelu.

Tip: Můžete si připlatit další celodenní výlet s anglickým průvodcem, tentokrát do oblasti Nara a Udži. V Naře najdete osm památek zapsaných do Světového kulturního dědictví UNESCO, a tak je jednou z nejvíce vyhledávaných částí Japonska. Velký Buddha Daibucu je jednou z největších bronzových soch na světě. Podíváte se k šintoistické svatyni Kasuga taiša, přivítáte se s jelínky sika loudící jídlo v parku Nara Kóen. Poté se přesunete do Udži, městečko vyhlášené pro čajové plantáže a pro úchvatnou stavbu Bjódóin. Po ukončení výletu návrat do hotelu v Kjótu. 

Nocleh v Kjótu.

8. den: Kjóto

Snídaně v hotelu.

Tip: Můžete si připlatit za celodenní výlet po Kjótu s anglickým průvodcem. Během výletu uvidíte hrad Nidžóchrám Kinkakudži, Císařský palác, Fušimi Inari, Kijomizudera apod. Po ukončení návrat na hotel. 

Nocleh v Kjótu.

9. den: Kjóto - Himedži - Kóbe - Ósaka

Snídaně v hotelu.

Tip: Než se vydáte do Ósaky, můžete se zastavit ve městě Himedži. Navštívíte sněhobílý hrad Himedži, umístěný nedaleko vlakové stanice. Poté se přesunete do města Kóbe. Kóbe je významné přístavní místo, které se muselo v roce 1995 vypořádat s následky ničivého zemětřesení. Právě zde vám připraví nejlepší hovězí na světě a také zde najdete vyhlášené lázně Arima Onsen. Ve večerních hodinách se zde přesunete na třetí zápas: Anglie a USA. Po skončení zápasu pojedete do Ósaky. 

Nocleh v Ósace.

10. den: Ósaka - Hirošima - Ósaka

Snídaně v hotelu. 

Dnes doporučujeme přesunout se vlakem do Hirošimy a můžete se vydat na nedaleký ostrov Mijadžima. Ostrov je dostupný trajektem z Hirošimy a je známý díky svatyni Icukušima, která je zapsána do Světového dědictví UNESCO. Kromě prohlídky ostrova vás čeká také návštěva Mírového muzea a Atomového Domu v Hirošimě. Večer se přepravíte vlakem zpět do Ósaky

Nocleh v Ósace. 

11. den: Ósaka (odlet)

Snídaně v  hotelu.

Vydejte se prozkoumat centrum Ósaky. Brzy po poledni pojedete ke stadionu na čtvrtý zápas: Argentina – Tonga. Po zápase přesun do hotelu a individuální volno. Vyzkoušejte místní specialitu „Okonomijaki“, která je typická právě pro tuto oblast. Nabízí ji spousta místních restaurací. Přesun na letiště Kansai.

Odlet v pozdních večerních hodinách domů. 

 

12. den: Přílet

Přílet zpět do Prahy krátce po poledni. 

 

 

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
  18. 09. 2019 - 29. 09. 2019 12 dní / 9nocí od 90900

Ubytování

Ubytování ve 3-4* centrálních hotelech ve dvoulůžkových pokojích. 

Strava

Typ stravování: Snídaně

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Let s leteckou společností Emirates

 

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - Tokio - Ósaka - Praha v ekonomické třídě se společností Emirates
 • Letištní taxy a poplatky
 • 7denní Japan Rail Pass pro přepravu mezi městy a trajekt do Mijadžimy
 • Ubytování na 9 nocí ve 3-4* centrálních hotelech ve dvoulůžkových pokojích
 • Stravování: 9x snídaně
 • Garantované vstupenky na 4 atraktivní zápasy v kategorii B
 • Podrobné pokyny na cestu, které dostanete před odletem
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna ze zdravotních důvodů (můžeme Vám zařídit)
 • Další stravování a služby nezmíněné v "cena zahrnuje"

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat