Mnarani Beach Cottages 3*

Relax na Zanzibaru

Toužíte po klidné dovolené, kde budete relaxovat na plážích mezi palmami nebo byste rádi poznali nová místa a kulturu? Pak je pro vás Zanzibar to správné místo. Místo plné krásných bílých pláží, odstínů moře, vůně koření a kultury. Na své si zde přijdou i milovníci sportů, kdy Zanzibar patří mezi vyhledávaná místa pro kite surfing. Pro milovníky podmořského světa je zde možnost zaplavat si s delfíny v jejich přirozeném prostředí. Tak neváhejte a pojeďte s námi poznávat krásy Zanzibaru.

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   11. 01. 2020 - 19. 12. 2020 9 dní / 7 nocí od 37090
Kdykoli v období   20. 12. 2020 - 10. 01. 2021 9 dní / 7 nocí od 41530

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek. 

Mnarani Beach Cottages 4*

Dostupné pokoje

Pokoj Standard - s výhledem do zahrady

Rustikální vilky zařízené místním palmovým dřevem. Pokoje jsou vybavené psacím stolem, balkónem/terasou a vlastní koupelnou. Rozloha pokojů je 13,2 m2. Maximální obsazenost je 2 dospělými.

Pokoj Standard - s výhledem na moře

Rustikální vilky zařízené místním palmovým dřevem. Pokoje jsou vybavené psacím stolem, balkónem/terasou a vlastní koupelnou. Rozloha pokojů je 13,2 m2. Maximální obsazenost je 2 dospělými.

Pokoj Superior

Prostornější pokoje, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. V přízemním patře je k dispozici místnost s posezením, kde může být přidána další extra postel. Pokoje jsou vybavené koupelnou, kuchyňkou s lednicí a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. V obou patrech pokojů jsou prostorné balkóny, které nabízejí krásný výhled na Indický oceán. Rozloha pokojů je 63 m2. Maximální obsazenost je 4 dospělými.

Family Room - Fishermans House

Ubytování, které je vhodné pro větší rodiny nebo menší skupinky. Apartmány se nacházejí v tropické zahradě 50 m od pláže. Každý má svou vlastní koupelnu, klimatizaci a bezpečnostní sejf. V každém naleznete kuchyňku a obývací pokoj. Pokoje mají buď 2 ložnice (maximálně 4 dospělí) nebo 3 ložnice (maximálně 6 dospělých). Rozloha pokojů je 98 m2 u 2ložnicového a 152 m2 u 3ložnicového.

Cena za ubytování je počítána při plné obsazenosti - min. 4 dospělými. 

Deluxe Room - Zanzibar House

Pokoje Deluxe se nacházejí v budově Zanzibar house. Nabízejí výhledy do zahrady nebo na moře. Velikost pokojů se pohybuje kolem 44 m2. Maximální obsazenost jsou 3 dospělí. Pokoje jsou vybavené psacím stolem, vlastní koupelnou, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, miniledničkou a balkónem či terasou.

Penthouse Suites - Zanzibar House

Pokoje byly vytvořeny, aby dopřály hostům ještě více soukromí. Z ložnice máte vstup na vlastní balkón. Pokoje jsou v blízkosti pláže a nabízejí výhled na moře. Vybavené jsou psacím stolem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, miniledničkou, trezorem a vlastní koupelnou. Velikost pokojů je 44 m2. Maximální obsazenost je 2 osobami.

Mahaba Penthouse - Honeymoon Suite

Pokoje se nachází 20 m od pláže a nabízejí výhled na moře. Součástí je vlastní privátní vířivka. Pokoje se nachází ve vrchních patrech budovy Mahaba. Z pokojů se vám naskytne výhled jak na moře, tak do zahrad. Pokoje jsou vybavené TV, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, miniledničkou, sítí proti hmyzu, balkónem/terasou a vlastní koupelnou. Rozloha pokojů je 94 m2. Maximální obsazenost je 3 osobami.

Mahaba Suite

Pokoje se nachází v blízkosti pláže v budově Mahaba. Nové luxusní pokoje otevřené v srpnu 2019. Pokoje jsou vybavené TV, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, miniledničkou, sítí proti hmyzu, balkónem/terasou a vlastní koupelnou. Rozloha pokojů je 53 m2. Maximální obsazenost je 3 osobami.

Hotel se nachází na severním cípu ostrova Zanzibar. Od letiště je hotel vzdálený 60 km (1 hodina cesty), stejně tak od hlavního města ostrova. Nákupní a stravovací možnosti jsou od hotelu vzdálené 200 – 300 m. Místo ubytování je především vhodné, pokud chcete uniknout od uspěchaného světa, dobít svou energii a vychutnat si svěží vánek oceánu. Severní pobřeží navíc není tolik zasaženo přílivem a odlivem, proto je ideálním místem pro plavání a potápění.

Hotel má vlastní bazén, knihovnu s více než 1 000 romány v angličtině, ale nabízí též knihy ve francouzštině, němčině, italštině nebo ve skandinávských jazycích. V baru můžete využít kulečník, zahrát si šipky, nebo řadu stolních her. Je zde také satelitní TV s přenosy mezinárodních sportovních utkání. V hotelu se nachází i cestovní kancelář nabízející exkurze a výlety po ostrově. Hotel má vlastní restauraci a bar, kde si můžete vychutnat místní speciality a koktejly. Také můžete využít služeb hotelových lázní.

Sportovní a další aktivity za příplatek: Vodní aktivity jako šnorchlování, výlet na plachetnici ke korálovým útesům, plavání s delfíny, plavba při západu slunce, jízda na kajacích, rybaření, potápění, plachtění, kite surfing atd.

Celý aktuální přehled nabízených aktivit vám rád poskytne personál hotelu. 

Pláž: Nádherná písečná pláž se nachází jen pár kroků pěší chůze od hotelu.

Strava

Typ stravování: Polopenze

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Vybírány jsou letenky s rozumnými časy přestupů a dle ceny.

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí.

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - Zanzibar - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Soukromý transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
 • Stravování: 7x polopenze
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Vízum do Tanzanie (rádi vám zařídíme - vyřízení trvá 3 až 4 týdny)
 • Pobytovou taxu (platí se na místě; 1 USD/osoba/noc)
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (můžeme vám zařídit)
 • Osobní výdaje a spropitné, fakultativní výlety, poplatky za fotografování/natáčení v památkách, další stravování a nápoje a služby nezmíněné v "cena zahrnuje"
 • Termíny v období Vánoc a Silvestra (za příplatek)

Hodnocení lokality od našich klientů

Adriano N.

Dovolená byla naprosto dokonalá. Organizace všech záležitosti proběhla bezvadně a hladce. Velmi si ceníme služby společnosti Quatar Airways které doufáme, že budeme znovu brzy využívat. Personál, počináje našeho příletu do Zanzibaru (pan Omar) přes taxi služby a personál z hotelu nás obsloužili výtečně a velkou část našeho zážitku představuje právě čas strávený s těmito lidmi se kterými jsme si mohli po celou dobu vyměnit názory a naučit se nové věcí ve velmi přátelském duchu. Silně doufáme že se s nimi ještě někdy potkáme. Ohledně kvalitě ubytování dovolují jsi Vám poslat dvě fotky které mluví samé o sobě. Dokonalé. Moc děkujeme za Vaš přístup a ochotu a těšíme se na další spolupráci

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat