Objevte Mauricius po svém

Mauricius

Objevte krásy překrásného ostrova sopečného původu v Indickém oceánu na vlastní pěst. S pronajatým vozem budete pánem svého času. Budete moci prozkoumat ostrov Mauricius, kde se pláže s jemným pískem v jednotlivých částech liší svou barvou. Tropická příroda a historická místa nabízejí jedinečné spojení přírody, kultury a pohody. Ostrov je obklopen korálovým útesem a je tak rájem pro potápění.

 

Pronájem auta - k pronájmu auta potřebujete kreditní embosovanou kartu (ne debetní), která je vystavená na jméno řidiče.

Mauricius

Detailní program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy

Odlet z Prahy. 

2. den: Přílet na Mauricius

Přílet na mezinárodní letiště na Mauriciu. Vyzvednutí pronajatého vozu. Cesta do letoviska Flic-en-Flac, které se nachází na západním pobřeží Mauricia. Zde budete ubytováni v hotelu u krásné pláže. V okolí široká nabídka restaurací, kulturního a sportovního vyžití.

Individuální volno k odpočinku po cestě, relaxace na pláži.

Nocleh v hotelu ve Flic-en-Flac.

3. den: Port Louis - Pamplemousse - Trou-aux-Biches

Individuální volno. Doporučujeme výlet do hlavního města Port Louis (30 km od hotelu). Město vás okouzlí svou rozmanitostí, kdy vedle moderních budov uvidíte tradiční kreolské domy nebo trhy nabízející nepřeberné množství exotického ovoce, zeleniny a koření. Z Port Louis zajeďte do botanické zahrady Pamplemousse (12 km). V této zahradě můžete obdivovat různé druhy tropických rostlin, např. i obrovské vodní lekníny pocházející z Amazonie. Odpoledne si můžete odpočinout na známé pláži Trou-aux-Biches nebo Grand Baie (z Grand Baie 50 km k hotelu). Cesta zpět do hotelu do letoviska Flic-en-Flac.

Nocleh v hotelu ve Flic-en-Flac.

4. den: Black River Gorges - Chamarel

Individuální volno. Den můžete strávit návštěvou národního parku Black River Gorges (30 km od hotelu). Je zde překrásná krajina a místa, ze kterých jsou úžasné výhledy do okolí.  Chamarel, který spadá do této oblasti, stojí jistě za návštěvu, a to hlavně 2 nejoblíbenější místa – vodopád a sedmibarevná země. Doporučujeme navštívit i přírodní jezero Grand Bassin nacházející se v kráteru vyhaslé sopky. Cesta zpět do hotelu do letoviska Flic-en-Flac.

Nocleh v hotelu ve Flic-en-Flac.

5. den: Le Morne Brabant

Individuální volno. Dnes můžete zamířit k hoře Le Morne Brabant. Pokud budete chtít vystoupit až na vrchol, doporučujeme vyrazit v brzkých ranních hodinách. Výstup je náročnější, ale budete odměněni úžasným výhledem. Poté si můžete odpočinout na nedaleké pláži. Přejezd k druhému hotelu (60km) na jihovýchodní pobřeží ostrova. Hotel, kde budete ubytováni na 3 noci, se nachází v blízkosti letoviska Mahébourg.

Nocleh v hotelu u Mahébourgu.

6. den: Bois Cheri - La Vanile Nature Park

Individuální volno. Doporučujeme návštěvu čajových plantáží Bois Cheri (23 km od hotelu). Ve zdejším muzeu se dozvíte, jak se čaj pěstuje a čím je místní čaj tak výjimečný. Poté můžete navštívit přírodní park La Vanile (16km vzdálen od Bois Cheri). V parku se nachází krokodýlí a želví farma. Žijí zde želvy obrovské, krokodýli nilští, opice, leguáni a další exotická zvířata. Cesta zpět do hotelu.

Nocleh v hotelu u Mahébourgu.

7. den: Curepipe - Trou Aux Cerfs

Individuální volno. Doporučujeme návštěvu města Curepipe (29 km). V místních obchodech najdete ručně vyráběné předměty, které jsou výborným dárkem nebo suvenýrem z ostrova Mauricius. Pouhé 3 km od města se tyčí 85 m hluboký kráter Trou Aux Cerfs, odkud je nádherný výhled na celý ostrov. Cesta zpět do hotelu.

Nocleh v hotelu u Mahébourgu.

8. den: Trou d'Eau Douce (odlet)

Individuální volno. Odhlášení v hotelu. Dnes můžete vyrazit podél pobřeží do 44 km vzdáleného letoviska Trou d´Eau Douce, kde najdete jednu z nejkrásnějších pláží na Mauriciu. Relaxace na pláži u Indického oceánu. Možnost vodních sportů.

Cesta na letiště. Vrácení vozu.

Odlet zpět do Prahy.

9. den: Přílet do Prahy

Přílet zpět domů. 

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   31. 10. 2021 - 29. 06. 2022 9 dní / 6 nocí od 42300

Ubytování

Ubytování ve 3* hotelech ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj možný za příplatek. 

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Vybírány jsou letenky s rozumnými časy přestupů a dle ceny.

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí.

Cena zahrnuje

 • Zpáteční letenku Praha - Mauricius - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Ubytování na 6 nocí ve 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích
 • Stravování: 3x polopenze, 3x all inclusive
 • Pronájem menšího vozu na celý pobyt (vypůjčení a vrácení vozu na letišti)
 • Pojištění havárie a krádeže se spoluúčastí 600 EUR (možné snížit na 0 EUR za příplatek)
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Příplatky k pronájmu vozu (pojištění s nulovou spoluúčastí, poplatek 40 EUR za vyzvednutí/vrácení vozu na letišti, vratnou garanci 600 EUR na kreditní kartě)
 • Osobní výdaje a spropitné, fakultativní výlety
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (můžeme vám zařídit)
 • Anglicky mluvícího zástupce CK při odletu a příletu (můžeme vám zařídit)
 • Termíny v období svátků, Vánoc a Silvestra (za příplatek)

Reference od našich klientů

Pavlína H.

Dovolte mi touto cestou Vám co nejsrdečněji poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jste nám v prosinci loňského roku zprostředkovala. Všechno bylo skvěle zorganizované a ubytování jsme měli také krásné.

Radka L.

Celá dovolená proběhla naprosto bez problémů, vše jsme od Vás měli perfektně zajištěné, nebyl jediný problém. ! Reunion je fantastický,oba jsme nikdy takovou nádhernou přírodu nezažili, stihli jsme, co se dalo, ale chtělo by to alespoň 14 dní. Protože jsme dali i turistiku,brali jsme Mauricius jako odpočinkový, přesto jsme si půjčili skůtr a ještě pár výletů udělali. Moc bychom Vám za vše chtěli poděkovat.

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat