• Zájezdy
 • Předvánoční a povánoční nákupy v New Yorku

Předvánoční a povánoční nákupy v New Yorku

New York

Den po Díkuvzdání začíná po celé Americe období předvánočních nákupů. A kde si lépe užit nákupy než v centru módy v New Yorku? Obchodní domy si na konci listopadu dají velmi záležet, aby jejich výloha byla ta nejpestřejší, a tak se pro vás nákupy stanou zároveň procházkou plnou obdivu nad uměním dekoratérů. Kromě nákupů můžete nasát vánoční atmosféru a navštívit pravděpodobně nejznámější vánoční strom na světě - před Rockefellerovým Centrem.

Předvánoční nákupy: 24. 11. - 20. 12. 2019, 24. 11. - 20. 12. 2020

Povánoční nákupy: 6. - 31. 1. 2020

Detailní program zájezdu

Nejlepší místa na nákupy v New Yorku

 • Několikapatrový obchodní dům Century 21th nabízí široký sortiment dámských, pánských a dětských oděvů a navíc výprodej všech světoznámých značek.
 • Obchodní dům Macy´s, který se pyšní 11 patry, vám nabídne sortiment od kufrů a nádobí přes kosmetiku k botám, ale hlavně nepřeberné množství oděvů.
 • Na nákup elektroniky vám doporučujeme navštívit obchod B&H, který najdete na spojnici 34. ulice a 9. Avenue.
 • Outlet New Jersey Garden stojí za to navštívit, i když vám to zabere trochu více času na cestách. Obrovský dvoupatrový komplex poblíž letiště Newark. Najdete zde obrovské množství obchodů všech možných značek za skvělé ceny.
 • Na Broadwayi se nachází největší obchod Victoria's Secret na světě a dárek od "Viktorky" by našel své místo pod stromečkem.

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   23. 11. 2020 - 19. 12. 2020 6 dní / 4 noci od 24660

Ubytování

Ubytování ve 3* hotelu ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek. 

Ubytování na Manhattanu nebo v jeho nejbližším okolí. 

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Vybírány jsou letenky s rozumnými časy přestupů a dle ceny.

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí.

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - New York - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Kabinové zavazadlo
 • Ubytování na 4 noci ve 3* hotelu ve dvoulůžkovém pokoji na Manhattanu nebo v blízkosti Manhattanu
 • Transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Povolení vstupu do USA (ESTA; můžeme vám zařídit)
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (rádi vám zařídíme)
 • Stravování, ubytování v hotelu vyšší kategorie (můžeme vám zařídit)
 • Prodloužení pobytu (můžeme vám zařídit)

Reference od našich klientů

Marek V.

Chtěl bych Vám mooc poděkovat za Vaše zorganizování našeho výletu, z kterého si vezeme mnoho nezapomenutelných zážitků. 

Vše probíhalo v naprostém pořádku co se týče hotelů všechny byli naprosto super až na poslední, i když byl 3* tak některé 2* byli lepší. V půjčovně vozu vše bez jakýchkoli problému, auto jsme měli super, řekl bych že to mělo takové větší kouzlo v kabrioletu.

Jediné co nám trošku zkazilo tento zájezd, byly lety, nejprve první kvůli kterému jsem Vás zbudil. V tomto letu nám ani nepřiletěli kufry do LA, které nakonec druhý den dorazily, ale bylo to nepříjemné. Let zpět byl také změněn, byl posunut na dřívější čas, to by ani nevadilo, ale do Prahy kufry zase nedorazily, ty dorazily taktéž druhý den.

Za tyto věci vy absolutně nemůžete, jen jsem Vám je chtěl sdělit. S Vaší prací jsme byli naprosto spokojeni, mockrát děkujeme :)

Lucie Š.

Ráda Vám poskytnu zpětnou vazbu, a to v těchto bodech:

 • V první řadě jsem byla velmi spokojena s Vaší osobní spolupráci, nesetkala jsem se s takovým zájmem o zákazníka, je to velmi důležité pro zákazníky, kteří cestují do určité destinace poprvé. Rozhodně Vás doporučím svým přátelům, kteří budou mít zájem vycestovat do podobných destinací.
 • Let se spol. Lufthansa byl perfektní, bez potíží, vše proběhlo jak mělo. Do budoucna bych zvažovala příplatek do Business třídy či 1. třídy pro komfortnější cestu. Samozřejmě vše je o ceně.
 • Ubytování?! No, tady bych možná volila jinou variantu,ale jelikož jsem byla v USA poprvé, nemohu porovnat s jinými službami. Možná na 3* hotel to bylo vše v pořádku. V Evropě ráda využívám sítě hotelu typu Holiday Inn, Sheraton, Hilton apod. V hotelu byli příjemní, vše fungovalo, včetně klimatizace. Dvě věci bych hodnotila negativně, a to:
 1. Snídaně- byly pořád stejné, nedostatečné, žádné ovove a zelenina, každý den stejné pečivo- né moc dobré, a střídali vajíčka a vaječnou omeletu. Jeden den měli zavřeno úplně. Vedle hotelu bylo výborné bistro, kde jsme dvakrát byli, samozřejmě to byl výdaj navíc.
 2. Postele- domnívám se,že se jednalo o dvojlůžkový pokoj, na který nás dali 4. Postele byly pro dva dospělé malé, a tudíž to nebylo komfortní, pokoj nevypadal jako 4* lůžk. Zvládli jsme to, a pravdou je, že jsme to nešli řešit na recepci. Nevěděli jsme, zda je to standard.
 • Pobyt celkově a program byl super! Upravili jsme si vše dle počasí, stihli jsme myslím vše dle plánu. Mimo muzeíí na City Pass, tam kluci nechtěliJ. Byli jsme na Sochu Svobody, Top od the Rock, 9/11 Memorial, Empire S.B.,New Jersey, Coney Island, Roosvelt Island, Brooklyn.... maximálně jsme cestovali, každý den někde.

Ještě jednou moc děkuji za vše, auto jsem ráda, že jsme zrušili, ta jízda po městě byla velmi dobrodružná i s taxíkem :-).

Nákupní horečku jsem si užila v N.J. :-)

Teď se jen přepnout na náš čas a rychle se aklimazovat, s tím spánkem zatím bojuji.

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat