Preskil Island Resort 4*

Preskil Island Resort 4*

Vychutnejte si odpočinek na jihovýchodním pobřeží exotického ostrova Mauricius.

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   01. 05. 2020 - 30. 09. 2020 10 dní / 7 nocí od 49660
Kdykoli v období   01. 10. 2020 - 31. 10. 2020 10 dní / 7 nocí od 51500

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek.

Preskil Island Resort 4*

Dostupné pokoje

Pokoj Superior

Těchto pokojů hotel nabízí 117. Pokoje mají rozlohu 50 m2. Součástí pokojů je balkón nebo terasa, ze kterých je výhled na lagunu. Jsou klimatizované a vybavené koupelnou se sprchovým koutem, fénem, župany, přezuvkami, TV, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem. Wi-Fi připojení je dostupné zdarma. Maximální obsazenost pokoje 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Pokoj Garden Family

Hotel disponuje 22 pokoji tohoto typu. Rozloha pokoje je 53 m2. Nachází se v rodinné části hotelu. Pokoj se skládá z 2 oddělených ložnic. Jsou klimatizované a vybavené koupelnou se sprchovým koutem, fénem, župany, přezuvkami, TV, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem. Wi-Fi připojení je dostupné zdarma. Maximální obsazenost pokoje 2 dospělí a 3 děti.

Pokoj Deluxe

V hotelu je celkem 12 pokojů Deluxe, které mají rozlohu 51 m2. Součástí pokojů je balkón nebo terasa, ze kterých je výhled na lagunu. Jsou klimatizované a vybavené koupelnou se sprchovým koutem, fénem, župany, přezuvkami, TV, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem. Wi-Fi připojení je dostupné zdarma. Z pokojů je přímý přístup na pláž. Maximální obsazenost pokoje 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Pokoj Deluxe Family

Na výběr je celkem 18 pokojů tohoto typu. Rozloha je 58 m2. Pokoje jsou vybavené klimatizací, koupelnou s vanou a sprchovým koutem, fénem, župany, přezuvkami, telefonem, trezorem, TV, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem. Wi-Fi připojení je dostupné zdarma. K pokoji patří balkóny/terasy z obou dvou ložnic. V dětském pokoji je k dispozici také vlastní televize. Z pokoje je krásný výhled na lagunu a nabízí přímý vstup na pláž. Maximální obsazenost pokoje je 2 dospělí a 3 děti.

Pokoj Prestige

Pokojů Prestige má hotel k dispozici 34. Rozloha pokoje je 44 m2. Pokoje se nacházejí v přízemí v blízkosti laguny. Vybavené jsou klimatizací, koupelnou s vanou a sprchovým koutem, fénem, župany, přezuvkami, TV, telefonem, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem, terasou. Wi-Fi připojení je dostupné zdarma. Pokoje se nacházejí hned u moře. Maximální obsazenost pokoje 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Junior Suite

Celkem má hotel 11 apartmánů. Rozloha pokoje je 83 m2. Pokoje se nachází v 1. nadzemním podlaží. Koupelna je otevřená a společná s ložnicí. Vybavené jsou klimatizací, koupelnou s vanou a sprchovým koutem, fénem, župany, přezuvkami, TV, telefonem, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, balkónem. Wi-Fi připojení je dostupné zdarma. Pokoje jsou umístěné u laguny s krásným výhledem. Maximální obsazenost pokoje je 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Rezort se nachází na poloostrově mezi historickou vesničkou Mahébourg a parkem Blue Bay Marine Park. Jedná se o krásný rodinný hotel s přátelskou atmosférou.

Celkem hotel nabízí na 214 pokojů. K dispozici jsou 3 restaurace, 2 bary, 1 nekonečný bazén, 1 dětský bazén, dětský klub pro děti od 3 do 12 let a lázně. Dále můžete navštívit hotelové fitness centrum.

Recepce hotelu je k dispozici nepřetržitě.

Strava

Typ stravování: Polopenze

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Lety s rozumnými časy přestupů. 

Nabídku můžeme připravit na leteckou společnost dle preferencí. 

Cena zahrnuje

 • Mezinárodní zpáteční letenku Praha - Mauricius - Praha v ekonomické třídě
 • Letištní taxy a poplatky
 • Ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
 • Stravování: 7x polopenze
 • Transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (můžeme vám zařídit)
 • Další jídla, nápoje a služby nezmíněné v "cena zahrnuje"
 • Povinné příplatky za Vánoční a Silvestrovský večer
 • Osobní výdaje, spropitné, fakultativní výlety
 • Termíny v období svátků, Vánoc a Silvestra

Reference od našich klientů

Pavlína H.

Dovolte mi touto cestou Vám co nejsrdečněji poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jste nám v prosinci loňského roku zprostředkovala. Všechno bylo skvěle zorganizované a ubytování jsme měli také krásné.

Radka L.

Celá dovolená proběhla naprosto bez problémů, vše jsme od Vás měli perfektně zajištěné, nebyl jediný problém. ! Reunion je fantastický,oba jsme nikdy takovou nádhernou přírodu nezažili, stihli jsme, co se dalo, ale chtělo by to alespoň 14 dní. Protože jsme dali i turistiku,brali jsme Mauricius jako odpočinkový, přesto jsme si půjčili skůtr a ještě pár výletů udělali. Moc bychom Vám za vše chtěli poděkovat.

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
 • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat