Víza: 234 703 187
Po–Pá 8–18 hod
Zájezdy: 841 111 117
Po–Pá 8–18 hod
Letenky: 841 133 266
Denně 6–20 hod

Letenky Barcelona

Levné letenky do Barcelony vám umožní skvělý eurotrip. Barcelona je ideálním typem na tzv. eurotrip, tedy výlet po Evropě, kterým strávíte prodloužený víkend. Letenky Barcelona dnes pořídíte skutečně za hubičku, stačí se po nich dívat s dostatečným předstihem. Pokud chcete za letenky do Barcelony skutečně výrazně ušetřit, pořiďte si letenky do Girrony, to je druhé letiště, kam se v Barceloně létá, musíte ale počítat s tím, že je poněkud dále. V Barceloně nebudete jistě vědět, kam dřív skočit. Doporučujeme projít si pořádně třídu La Rambla, skočit si tam třeba na svačinu a podívat se na živé sochy. Odbočit můžete do Gotické čtvrti, dále se vypravit do podmořského akvária, na lanovku na Monjuik a podívat se na Barcelonu z výšky, zajet se podívat na slavnou katedrálu Sagrada Familia. Možností je nepřeberně! Pořídit letenky levně skutečně není problém, takže vám radíme – zaleťte si tam co nejdříve! Letenky můžete rezervovat pomocí přiloženého formuláře.

Základní informace o městě

Český název města
Barcelona
Místní název města
Barcelona (Zobrazit další názvy města)

Barcellona, Barcelona, Barcelone, Barcelono, Barcillona catalana, Barcino, Barna, Barselona, Bartzelona, Barzelona, Lungsod ng Barcelona, la Ciudad Condal, ?????????, ?????????, ?????????, ???????, ???????, ???????, ??????????, ?????????, ??????, ????, ?????

Počet obyvatel
1,58 mil. obyvatel
Nejbližší letiště
Letenky - 4607 km
Správní oblast
Letenky Catalunya
Stát
Letenky Španělsko

Letenky do Barcelony a okolí

Letenky Barcelona (Letenky Španělsko)

Hledáte letenky Barcelona (BCN) ve městě Barcelona (Španělsko)? Rezervujte si na Letušce levné letenky do Barcelony - Barcelona, nebo cestujte letecky do Španělska na jiná letiště. Letuška vám zajistí nejen levné letenky na Barcelona, ale zobrazí alternativní destinace. Letenky nejsou to jediné, co pro vás dokážeme zajistit. Postaráme se i o ubytování ve městě Barcelona, či půjčení auta z autopůjčovny.

Vzdálenost od města - 15 km
Letenky Costa Brava (Letenky Španělsko)

Letiště Costa Brava (GRO) patří k městu Gerona, jehož domovskou zemí je Španělsko. Rezervujte si letenky - Costa Brava. Pokud hledáte nejvýhodnější nabídku na levné letenky na Costa Brava, pak pravidelně sledujte naše akce. Letenky levně, ale i ubytování, pojištění a půjčení automobilu vždy výhodně na www.letuska.cz.

Vzdálenost od města - 86 km
Letenky Llabanere (Letenky Francie)

Llabanere (PGF) spadá pod město Perpignan, které leží ve státě Francie. Rezervujte si na Letušce letenky levně online - Llabanere, nebo cestujte letecky do Francie na jiná letiště. Letuška vám nabídne nejen levné letenky na Llabanere, ale zobrazí i sousední letiště a nejbližší města. Kromě letenky pro vás zajistíme i ubytování ve městě Perpignan za skvělé ceny.

Vzdálenost od města - 169 km

Mimo letenky pro vás zajistíme

Nabízíme vám široký výběr eurovíkendů do celé řady populárních destinací.
Rezervujte si levné eurovíkendy do Paříže, Amsterdamu, Petrohradu a další měst.

Chcete si zlepšit znalosti cizích jazyků? Vyražte na jazykový kurz do zahraničí. Studium v zahraničí patří mezi nejoblíbenější způsoby výuky jazyka. Kombinace dovolené a studia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkách Study.cz.

Rezervace letenky do Barcelony

Najděte si letecké spojení z Prahy do Barcelony. Jak najít nejlepší letenku?

Načítání...

Letenky - rezervace online:

Typ cesty
ITINERÁŘ
Pro kombinaci LOWCOST dopravců klikněte zde!
Seznam leteckých společností
VÝBĚR CESTUJÍCÍCH
Typ cesty
Let
Let
Let
Seznam leteckých společností
Pro kombinaci lowcost dopravců klikněte ZDE!
VÝBĚR CESTUJÍCÍCH
  • Komfortní a rychlá rezervace letenek
  • 24 hodin denně online k vašim službám
  • Nejlepší možné ceny, pravidelné akce
  • Letuška.cz

Barcelona na mapě

Poloha města Barcelona na mapě.

Letenky na sousední letiště

Najděte levné letenky i na nejbližších letištích.

Města v okolí města Barcelona