Aktuality

Věrnostní program Letuška.cz

Vydáno 1. 2. 2024 | Letuška.cz Redakce
Letuška přináší vždy něco navíc

Věrnostní program Letuška.cz

Věrnostní program

Létáte pravidelně kvůli práci nebo prostě proto, že milujete cestování? Nebo naopak jsou vaše cesty méně časté? V obou případech se vám vyplatí registrace do uživatelského účtu MojeLetuška.

Jak se přihlásit do programu?

Je to velmi snadné. Stačí být registrovaným uživatelem na Letuška.cz. Pokud uživatelem nejste, registrujte se zde a automaticky jste i majitelem účtu věrnostního programu.

Představujeme vám Zlaťáky

Od zahájení věrnostního programu může každý kupující, který má účet na Letuška.cz, sbírat Zlaťáky. Za každou utracenou 100korunu získáte jeden Zlaťák. Každý Zlaťák má platnost 12 měsíců. S každým dalším nákupem služby se platnost Zlaťáků prodlužuje. Zlaťáky systém vygeneruje po zakoupení objednané služby, přibližně do 14 dní. Zlaťáky sbíráte za nákupy letenek u Letušky i SuperLetušky. Zlaťáky se zobrazí po přihlášení v zákaznickém účtu.

Kupóny za recenze

Kupóny můžete také získat poskytnutím recenzí služeb Letušky na známých serverech Google nebo Seznam.cz. Za nákup služeb můžete udělit recenze na obou serverech (Google, Seznam.cz) a získat za každou 100 Kč. Můžete tedy jednorázově získat až 2× 100 Kč.

Kupóny za sdílení cesty na sociálních sítích

Další kupón v hodnotě 100 Kč můžete získat za příspěvek na své oblíbené sociální síti. Máte-li letenku s Letuškou zakoupenou přes věrnostní program a disponujete-li alespoň jedním z účtů na sociálních sítích (Instagram, Facebook, X, LinkedIn či TikTok), můžete vytvořit příspěvek, označit účet Letušky a přihlásit se o kupón do věrnostního programu na e-mail zlataky@letuska.cz.

Jak získám a uplatním kupóny?

Po nasbírání potřebného množství Zlaťáků je můžete v účtu Moje Letuška vyměnit za kupóny. Na výběr jsou hodnoty 100, 200, 500 a 1 000 korun. Platnost kupónů je 12 měsíců. Při nákupu v našem shopu zadáte kupón v posledním kroku v sekci Platba. Výhodou je, že můžete kupóny použít pro nákup v libovolné výši a lze je i libovolně sčítat. Pokud chcete nasbírané Zlaťáky využít jako slevu pro další nákupy na Letušce, můžete si přes Shop koupit Dárkový poukaz, který pak můžete využít sami nebo někomu věnovat.

Příklad použití kupónů:

Věrnostní program
  • Mám 2 kupóny za recenze po 100 Kč plus 1 kupón převedený ze Zlaťáků v hodnotě 100 Kč.
  • Uplatním 3 kupóny v hodnotě 300 Kč.
  • Vybraná věc z věrnostního programu stojí 467 Kč.
  • Doplatím 167 Kč.

Radost z cestování

Vaši odměnu si můžete v pracovní době zdarma vyzvednout osobně na centrále, případně máte možnost zaslání přes Zásilkovnu do vybraných destinací dle ceníku. Všechny důležité informace naleznete ve Všeobecných podmínkách Věrnostního programu Letuška.cz. Kompletní nabídku produktů věrnostního programu máme zde. Vybrali jsme pro vás takové cestovní produkty, které se nám osvědčili a dlouhá léta je sami používáme.

Jak rezervovat letenky 

Letuška
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.