Click2Claim

Efektivní online prověření okolností vašeho problému s letem a a následné zajištění kompenzace

Click2Claim

Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem. Nabízíme jednoduché, rychlé, efektivní online prověření okolností vašeho problému s letem a následné zajištění kompenzace.

Jak ověřit váš nárok?

Žádost o kompenzaci můžete vyplnit zde.

Dle evropské legislativy* máte v určitých případech nárok na kompenzaci ve výši 250 – 600 EUR, v závislosti na délce letu. Odškodnění je možné žádat až 3 roky zpětně.

Prostřednictvím našeho profesionálního partnera v daném oboru, kterým je společnost Click2Claim, můžete podat žádost o odškodnění. V krátkém čase se dozvíte, zda váš nárok je oprávněný.

Na základě dlouholetých zkušeností, znalostí problematiky a dostupných informací zajistí našim klientům jejich nárok rychleji, jednoduše a efektivněji, než by byli v naprosté většině případů schopni sami.

 

*Při splnění podmínek vyplývajících z Nařízení ES 261/2004, které se vztahuje na odlety a přílety všech dopravců sídlící na území EU. Nařízení se také vztahuje na mimoevropské dopravce a to v případě, že jejich letadlo odlétá z letiště na území EU.

Příklady z praxe Click2Claim

Paní W. cestovala z Vídně do Bangkoku, její let byl na příletu opožděn o 5 hodin. Paní W. uplatnila nárok a byla jí přiznána kompenzace ve výši 600 EUR.

Pan T. se neúspěšně pokoušel nárokovat kompenzaci za let z Říma do Prahy. Podal žádost o kompenzaci prostřednictvím Click2Claim, poté dopravce kompenzaci vyplatil.

Asistenční služba TRAVEL ASISTENT

Připravte se na možný problém s letem a získejte asistenční službu 24/7.

Nonstop pomoc na cestách.

Zakoupit Travel Asistenta můžete jednoduše v průběhu online rezervace letenek. Za pouhých 49 Kč/osoba získáte komplexní pomoc při problému s letem a to kdykoliv a kdekoliv.

Co získáváte:

  • okamžitá analýza problému kdykoliv a kdekoliv

  • doporučení možných řešení

  • servis a podpora při zajištění kompenzace po dobu 12 měsíců

  • 24/7 nonstop asistenční linka

  • cenově nejvýhodnější služba pro vyřízení kompenzace (z úspěšně zajištěné kompenzace náleží Click2Claim provize pouze 19% včetně DPH)

  • součástí této služby je Claimfinder

Více informací o službě TRAVEL ASISTENT.

Kontaktní formulář

Potřebujete pomoc nebo radu?
Pole jméno je povinné
Pole e-mail je povinné
Pole je povinné
Bez souhlasu není možné formulář odeslat