Emirates-logo Akční letenky Emirates

Výhody letecké společnosti Emirates

  • Široká síť destinacíEmirates létá do více než 150 destinací po celém světě, takže si můžete vybrat z mnoha možností cestování.
  • Vynikající palubní službaEmirates nabízí prvotřídní palubní službu, která zahrnuje pohodlná sedadla, široký výběr jídla a nápojů, zábavní systém a bezplatné Wi-Fi.
  • Luxusní salónky na letištíchEmirates poskytuje přístup do exkluzivních salónků na vybraných letištích, kde si můžete odpočinout, občerstvit se, pracovat nebo se pobavit před odletem.
  • Přátelský a profesionální personálEmirates se pyšní tím, že má jeden z nejlepších personálů v leteckém průmyslu, který je vždy ochoten pomoci a uspokojit potřeby cestujících.
  • Atrakce a služby v DubajiEmirates má své hlavní sídlo v Dubaji, jednom z nejdynamičtějších a nejatraktivnějších měst na světě. Cestující s Emirates mohou využít různé služby a nabídky v Dubaji, jako jsou například bezvízový pobyt, transfer mezi letišti, ubytování slevy a další.
  • Ocenění a uznáníEmirates je jednou z nejoceněnějších leteckých společností na světě, která získala mnoho prestižních ocenění za kvalitu, inovaci, bezpečnost a spokojenost zákazníků.

Emirates - letecká společnost s historií a kvalitou

Emirates First

Emirates je jednou z největších a nejúspěšnějších leteckých společností na světě. Byla založena v roce 1985 vládou Dubaje s flotilou dvou letadel a jednou trasou mezi Dubajem a Karáčí v Pákistánu. Od té doby se rychle rozrostla a nyní provozuje více než 250 letadel a létá do více než 120 destinací v přes 70 zemích. Emirates je známá svou vysokou kvalitou služeb, inovativními produkty a špičkovou zábavou na palubě. Je průkopníkem v oblasti telekomunikací, faxu a videa ve všech třídách na svých letadlech Airbus. Je také první leteckou společností, která objednala letadla Boeing 777, což je důkazem její ambice a důvěry v průmysl. Emirates létá do nejpopulárnějších destinací na světě, jako jsou Londýn, Paříž, New York, Bangkok, Singapur, Hongkong a mnoho dalších. Nabízí také spojení do exotických míst, jako jsou Maledivy, Mauricius, Seychely nebo Zanzibar. Ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo obchodní cestu, Emirates má pro vás tu správnou nabídku. Rezervujte si letenku ještě dnes!