Ryanair-logo Akční letenky Ryanair

Výhody letecké společnosti

  • Nízké ceny Ryanair se pyšní tím, že nabízí nejnižší ceny letenek na trhu.
  • Široká síť destinací Ryanair létá do více než 200 destinací v Evropě, Africe a na Blízkém východě.
  • Efektivní provoz Ryanair je jedna z nejefektivnějších leteckých společností na světě, co se týče využití letadel a času mezi lety.
  • Přidané hodnoty Ryanair nabízí řadu přidaných hodnot, jako např. možnost přidat k letence zavazadlo, vybrat si sedadlo nebo si zakoupit jídlo a nápoje během letu.

Ryanair: vaše brána k cenově dostupnému létání

Ryanair

Ryanair Holdings Plc je nadnárodní skupina nízkonákladových leteckých společností se sídlem v Swords, Dublin, Irsko. Skupina zahrnuje dceřiné společnosti Ryanair DAC, Malta Air, Buzz, Lauda Europe a Ryanair UK. Ryanair DAC, nejstarší letecká společnost skupiny, byla založena v roce 1984. Přechod od letecké společnosti Ryanair a jejích dceřiných společností k letecké skupině začal v roce 2019. Ryanair se vyznačuje rychlým rozvojem, což je důsledkem deregulace leteckého průmyslu v Evropě v roce 1997 a úspěchu jeho nízkonákladového obchodního modelu. Skupina provozuje více než 500 letadel. Její síť tras obsluhuje více než 40 zemí v Evropě, severní Africe (Maroko) a na Blízkém východě (Izrael a Jordánsko). Nejpopulárnějšími zeměmi pro lety Ryanair jsou Španělsko, Itálie a Spojené království. Společnost létá do více než 200 destinací v Evropě, Africe a na Blízkém východě. Ryanair je známý svými nízkými cenami a bezprostředním přístupem k letecké dopravě. Společnost nabízí řadu volitelných doplňků, jako jsou přednostní nástup na palubu, rezervovaná sedadla a odbavené zavazadla za příplatek.