Air Serbia-logo Akční letenky Air Serbia

Výhody letecké společnosti Air Serbia

  • Přímé lety Nabízí přímé vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 70 destinací v Evropě, Severní Americe, Asii a Africe.
  • Zavazadla zdarma Poskytuje bezplatné příruční a odbavené zavazadlo (množství se liší podle třídy).
  • Vynikající jídlo Nabízí vynikající jídlo s tradičními pokrmy, jako je gibanica (sýrový koláč z listového těsta), salát z červené řepy a pečené vepřové s bramborovou kaší, spolu s mezinárodními možnostmi.
  • Program věrnosti Nabízí věrnostní program, který umožňuje získávat míle s více než 150 neleteckými partnery, včetně hotelů, autopůjčoven a maloobchodních partnerů.
  • Pohodlné sezení Nabízí standardní, prioritní a sedadla s extra nožním prostorem, kromě letadel ATR.

Proč si vybrat Air Serbia pro vaši příští cestu

Air Serbia

Air Serbia, národní letecký dopravce Srbska, byla založena v roce 1927 pod názvem Aeroput. Po druhé světové válce byla znovuotevřena jako JAT Jugoslovenski Aerotransport a v roce 2013 byla přejmenována na Air Serbia. Dnes Air Serbia provozuje lety do 78 destinací ve 35 zemích z jejího hlavního uzlu na letišti Nikola Tesla v Bělehradě. Mezi nejčastěji létané destinace patří Tirana v Albánii, Salzburg a Vídeň v Rakousku, Brusel v Belgii, Sofia a Varna v Bulharsku a mnoho dalších. Air Serbia je známá svou vynikající službou, pohodlnými sedadly a širokou nabídkou destinací. Rezervujte si letenku s Air Serbia ještě dnes a zažijte pohodlí a kvalitu, které tato letecká společnost nabízí. Pokud vás zaujala tato úspěšná a dynamická letecká společnost, rezervujte si letenku na naší webové stránce. Nabízíme vám nejlepší nabídky a ceny na lety s Air Serbia do různých destinací po celé Evropě. Ušetřete čas i peníze a užijte si pohodlnou a bezpečnou cestu s Air Serbia. Rezervujte si letenku ještě dnes!