TAP Air Portugal-logo Akční letenky TAP Air Portugal

Výhody letecké společnosti TAP Air Portugal

  • Moderní a efektivní letadla TAP Air Portugal disponuje nejmodernějšími a nejefektivnějšími letadly, která zaručují nejvyšší standardy bezpečnosti a pohodlí.
  • Bezpečnost TAP Air Portugal je uznáván jako nejbezpečnější letecká společnost v Evropě a šestá na světě.
  • Rozsáhlá síť destinací Letecká společnost létá do více než 90 destinací ve 37 zemích po celé Evropě, Africe, Severní Americe a Jižní Americe.
  • Program TAP Miles&Go Tento program nabízí exkluzivní nabídky a možnost sbírat míle s každým nákupem a letem.
  • Bezplatné mezipřistání v Portugalsku TAP Air Portugal nabízí možnost bezplatného mezipřistání v Portugalsku.
  • Nejlevnější lety přes Atlantik TAP Air Portugal nabízí některé z nejlevnějších letů přes Atlantik.

Tap Air Portugal: Vaše Brána K Nezapomenutelným Cestám

TAP Air Portugal

Tap Air Portugal, založená jako divize Portugalského oddělení civilního letectví pod názvem Transportes Aéreos Portugueses dne 14. března 1945, zahájila svou činnost 19. září 1946. Původně obsluhovala trasu Lisabon – Madrid pomocí letounu Douglas DC-3. O rok později přidala trasu do Angoly a Mosambiku, která byla tehdy považována za nejdelší trasu provozovanou s letounem DC-3 a měla 13 mezipřistání. Tap Portugal nabízí širokou škálu destinací po celém světě, včetně Lisabonu, Porta, Faro, São Paula, Rio de Janeira, New Yorku a Londýna. Na závěr vás zvu k rezervaci letenky ještě dnes! TAP Air Portugal je hrdá na svou moderní flotilu letadel, která zajišťuje nejvyšší standardy bezpečnosti a pohodlí. Naše letadla jsou klíčová pro udržitelný růst a zlepšení energetické a environmentální účinnosti. Jsme uznáváni jako nejbezpečnější letecká společnost v Evropě a šestá nejbezpečnější na světě podle AirlineRatings. Rezervujte si letenku ještě dnes!