United Airlines-logo Akční letenky United Airlines

Výhody letecké společnosti United Airlines

  • Rozsáhlá síť letů United Airlines provozuje rozsáhlou domácí a mezinárodní síť letů po celých Spojených státech a všech šesti obydlených kontinentech.
  • Velká flotila Jejich flotila více než 700 letadel patří k největším na světě.
  • Star Alliance United Airlines jsou spoluzakladatelem letecké aliance Star Alliance, což zákazníkům umožňuje sbírat a uplatňovat míle napříč širokou sítí leteckých společností.
  • Služby na palubě Na dálkových letech se podává teplé jídlo a k dispozici je i inflight entertainment s nabídkou filmů.

United Airlines: Cestujte s námi

United Airlines 07

United Airlines, jedna z předních světových leteckých společností, je známá svou dlouhou historií a vynikajícími službami. Od svého založení v roce 1926 se United Airlines stala synonymem pro bezpečné a pohodlné cestování. S více než 300 destinacemi po celém světě, včetně nejpopulárnějších měst jako New York, Londýn a Tokio, nabízí United Airlines širokou škálu možností pro cestování. Bezpečnost je pro United Airlines na prvním místě. Společnost investuje do nejmodernějších technologií a pravidelných školení své posádky, aby byla každá cesta co nejbezpečnější. Kromě toho je zákaznický servis United Airlines neustále chválen pro svou ochotu a profesionalitu. Tak na co ještě čekáte? Rezervujte si svůj let s United Airlines ještě dnes a zažijte cestování na nové úrovni!