Wizz Air-logo Akční letenky Wizz Air

Výhody letecké společnosti

  • Objevte nové destinace s Wizz Air, která létá do více než 150 míst v Evropě a Asii. Můžete tak navštívit zajímavá místa, která byste jinak možná přehlédli. Zkuste například létat do Kutaisi v Gruzii, Skopje v Severní Makedonii nebo Larnaky na Kypru. 
  • Využijte flexibilní nabídky s WIZZ Flex, která vám umožňuje změnit datum, čas a trasu letu bez poplatku. Můžete také zrušit svou rezervaci a dostat plnou náhradu ve formě WIZZ kreditu.
  • Cestujte ekologicky s Wizz Air, která je jednou z nejzelenějších leteckých společností na světě. Wizz Air má jednu z nejmladších a nejúspornějších flotil, která snižuje emise CO2 a spotřebu paliva.
  • Cestujte bezpečně a spolehlivě s Wizz Air, která má jednu z nejvyšších úrovní bezpečnosti a spokojenosti zákazníků. Wizz Air dodržuje všechny mezinárodní standardy a pravidla pro leteckou dopravu a pravidelně kontroluje a udržuje své letadla.

Wizz Air: nízkonákladová společnost s velkými ambicemi

Wizz Air

Wizz Air je maďarská nízkonákladová letecká společnost, která byla založena v roce 2003 bývalým generálním ředitelem maďarské národní letecké společnosti Malév, Józsefem Váradi. První let společnosti Wizz Air proběhl v květnu 2004 z Katovic do Londýna. Od té doby se společnost rychle rozrostla a stala se největší nízkonákladovou leteckou společností ve střední a východní Evropě. Wizz Air provozuje moderní flotilu více než 145 letadel Airbus A320 a A321, která létají do více než 140 destinací v Evropě, severní Africe, na Blízkém východě a v Asii. Společnost má téměř 40 základen po celém kontinentu, včetně Prahy, Brna a Ostravy. Společnost plánuje rozšířit svou flotilu o dalších více než 200 nových letadel Airbus A320neo a A321neo, které nabízejí nižší spotřebu paliva a emise. Wizz Air je známá svou cenovou politikou, která nabízí velmi nízké ceny letenek, ale zároveň účtuje za mnoho služeb, jako je odbavené zavazadlo, přednostní nástup, rezervace sedadla nebo občerstvení na palubě. Společnost také využívá sekundární a regionální letiště, která jsou často levnější a méně přeplněná než letiště hlavní. Cílem společnosti je nabídnout cestujícím možnost cestovat za co nejnižší cenu a zvolit si pouze ty služby, které potřebují. Wizz Air je také inovativní a ambiciózní společnost, která se nebojí expandovat do nových trhů a vytvářet nové příležitosti. V roce 2018 spustila svou britskou dceřinou společnost Wizz Air UK se sídlem na londýnském letišti Luton. V roce 2020 založila společně s Abu Dhabi Developmental Holding Company novou dceřinou společnost Wizz Air Abu Dhabi, která se zaměřuje na trh Perského zálivu. Společnost také plánuje obnovit svou ukrajinskou dceřinou společnost Wizz Air Ukraine, která byla uzavřena v roce 2016 kvůli politické a ekonomické krizi v zemi.
Pokud hledáte levné a pohodlné cestování do zajímavých destinací po celé Evropě a dalších regionech, Wizz Air je tou pravou volbou pro vás. Na naší webové stránce si můžete snadno vyhledat a rezervovat letenky s Wizz Air za nejlepší ceny. Objevte s námi krásu létání s Wizz Air! Rezervujte si svůj let s Wizz Air ještě dnes!