Aktuality

KLM představuje třídu Premium Comfort

Vydáno 1. 9. 2022 | Letuška.cz Redakce
Prohlédněte si novou třídu od KLM

Přestavba letadel KLM

KLM

V druhé polovině roku 2022 začíná dopravce svoje letadla vybavovat novou třídou Premium Comfort. Přestavba u všech letadel typu Boeing 777 a 787 létajících do mezikontinentálních destinací bude dokončena do listopadu 2023. První letadlo vybavené třídou Premium Comfort bude létat na linkách do Severní Ameriky.

SkyPriority

KLM

Výhody třídy Premium Comfort začnou již na letišti, kde budete mít flexibilnější uspořádání zavazadel a výsady SkyPriority, včetně přednostního odbavení a nástupu na palubu. Konec trávení času ve frontě; se SkyPriority můžete nastoupit jako jedni z prvních.

Sedadla třídy Premium Comfort

KLM

Posaďte se na své pohodlné sedadlo se spoustou prostoru pro nohy. Cestovat budete v tiché kabině s pouhými 21 až 28 sedadly – ​​zcela oddělené od ekonomické a obchodní třídy.

Jaká bude vaše sedačka?

  • Až o 17 cm více místa pro nohy než standardní sedadlo v ekonomické třídě
  • Sklon až 20 cm
  • Pohyblivá opěrka nohou a nohou
  • Pohon v sedadle
  • Osobní zábavní systém 13 palců

Chcete trávit čas efektivně? U většiny letů můžete své zařízení nabíjet pomocí napájení v sedadle (110 V AC) nebo USB-A.

Vychutnejte si prémiové jídlo

KLM

Vítejte na palubě! Udělejte si pohodlí s lahví vody, náhlavní soupravou, polštářem a přikrývkou. Jakmile se usadíte, naservírujeme vám nápoj dle vašeho výběru s malým soustem.

V době večeře si můžete vybrat ze tří chutných jídel, z nichž 2 se podávají teplá. Vždy bude na výběr maso, ryby nebo vegetariánské jídlo. Váš hlavní chod bude doplněn salátem a chlebem s máslem. Spojte své oblíbené jídlo s vybranými víny a likéry. Máte ještě místo na dezert? Můžete si vychutnat zmrzlinu, kávu nebo čaj a likér dle výběru.

Po celou dobu letu nabízíme teplé i studené nápoje. Různé občerstvení je k dispozici v kuchyňce v zadní části letadla. Neváhejte kdykoli požádat naši posádku o extra občerstvení nebo pití. Mezi jídly se budou také podávat různé drinky a koktejly, které budou z velké části vybírány z těch, které byly dříve oblíbené ve třídě World Business Class.

Chvíli před přistáním podáváme druhé jídlo nebo svačinu v závislosti na době letu.

Zůstaňte v kontaktu

KLM

Stále více letů dopravce KLM má za letu Wi-Fi. Našli jste nálepku Wi-Fi? Můžete poslat zprávu kolegům, přátelům a rodině – zdarma!

Palubní Wi-Fi můžete používat, jakmile se usadíte, nebo v některých zemích krátce po startu. Jednoduše přepněte zařízení do režimu v letadle, připojte se k naší Wi-Fi síti a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jakmile je vaše zařízení připojeno, otevře se „integrovaný portál“. Zde si můžete aktivovat bezplatné zasílání zpráv nebo upgradovat svůj internetový balíček, pokud jste to již předem nezařídili. Na tomto portálu můžete také zkontrolovat svůj nejnovější stav letu a rezervovat aktivity pro vaši destinaci.

Sledování filmů během letu

KLM

Máte mezikontinentální let? Sledujte oblíbené filmy a televizní pořady na palubním zábavním systému.

Jak rezervovat letenky s KLM

KLM
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.